Wpis z mikrobloga

Cześć

Przedświąteczne #rozdajo kodu Fifa 19 PC na origin. Wersja na Europę zachodnią więc bez polskiego komentarza co jest raczej plusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wylosuję w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek w dzień zależnie jak będzie z czasem.

Jakiś czas temu robiłem podobne rozdajo na Fifę 19 może zobaczy post zwycięzca i potwierdzi, ze nie oszukujo :)

Losowanie z plusujących, zielonki out.

Jak zawsze jeżeli chcecie kupić grę na #steam to piszcie do @GlobalEliteShop aby kupić pewnie i tanio

#fifa19 #gry #rozdajo #origin
pitu120 - Cześć

Przedświąteczne #rozdajo kodu Fifa 19 PC na origin. Wersja na Euro...

źródło: comment_M9KNpmUtFtLl1ShT2UjzPA9RhxQzUucB.jpg

Pobierz
  • 17
@Penektomia niee 2002 trochę kanciata, 2007 gram do teraz właśnie skończylem 4 sezon w trybie menedżerskim. I tam są prawdziwe legendy kaka, Eto, gilardino, Ronaldinho, inzaghi, Zidane itp.. A teraz to się patrzeć nie da na tą pseudo piłkę xd
@tomasz_uchciok porównaj sobie chociażby czarowanie Ronaldinho a teraz. Teraz nikogo nie ma, nawet nie ma jakichś bramek które mi mega Zapadły w pamięci. No i kiedyś to były emocje a teraz oglądam mecz i jak widzę te kombinacje to #!$%@? mnie trafia.
PES 6 tez kawał dobrej gierki :)
@korni007: Meh, w czasach Ronaldinća pewnie nasi rówieśnicy mówili o tym, że Maradona i Gascoigne to był gościu, a ci obecni to nawet koksu się boją, ot po prostu piłka już nie wywołuje u ciebie takich emocji jak kiedyś, zdarza się no.

W FIFE 07 grałem parę razy, nawet fajnie się pykało z kumplem, ale jednak PES 6 zeżarł mi masę życia, szkoda ze potem juz to nei bylo to :(