Wpis z mikrobloga

#wykopaka
Mam i ja!
Na wstępie serdecznie dziękuję Mirkowi @susuke15 - mam nadzieję że dobrze oznaczyłam bo miałam problem z odczytaniem :P
Paczka jest świetna! Naprawdę nie spodziewałam się tak trafionego prezentu :)
Książka trafiona w punkt, szczególnie w czasie, bo akurat skonczyłam aktualną lekturę. Co do klimatu - również, ostatnio dużo czytam o alternatywnych wizjach społeczeństw.
Puzzle! - są super, od dawna chciałam sobie takie sprawić, jednak zawsze jakoś to odkładałam, a teraz je mam!
Zeszyt - nawet nie wiesz jak mi się oczy zaświeciły :D Przyda się idealnie, chociaz nie do korpo, bo bym zapisała raz raz, a nie chce go tak szybko zużyć.
Koty bardzo dziękują za karmę - nie przejmuj się jakością, Kuna jest ze schroniska i nie jada innej niż taka ( nie wiem czemu, próbowałam naprawdę różnych, i je tylko takie xD) A Pituś zaanektował już karton :D

Bardzo też dziękuję za list. Nie szkodzi, że krótki, ale za to jaki efektowny ( ͡º ͜ʖ͡º)
Paczuszka bardzo udana, nie pamiętam kiedy dostałam tak trafiony prezent ()

(Więcej zdjęć w komentarzach)
Pobierz
źródło: comment_x4E07i04NXSZ1xeri9FmaVDQhD4wEgBi.jpg
  • 4
@momoness bardzo cieszę się że paczka przypadła do gustu. Prawdę mówiąc nie miałem pomysłu na paczkę. A puzzle chciałem 1000 elementów tylko stwierdziłem że do paczki mi nie wejdzie :D mam nadzieję że sprawiłem radość i jednak szybkie pisanie listu pomogło bo chciałem jak najszybciej wysłać by doszła przed wigilia. Pozdrawiam Bartek ( ͡º ͜ʖ͡º)