•  

#zbocznienadzis

Choinki są zielone i mają...

Igiełki

Jedni myją okna dla Jezusa, inni ubierają choinki na święta, są Ci co spędzają godziny w kuchni przed świętami. A są tacy co dobrze się bawią. Igiełkami właśnie. Wiecie co można zrobić z ciałem ludzkim i igiełkami?

Nie będę Wam opisywał jak to robić, bo niestety przez internety się nie da. To wszystko zależy od skóry kutego - trzeba ją chwycić, pomacać i sprawdzić. Napiszę, że tyle i tyle, a potem okaże się, że kujecie anorektyka i przebijecie mu się między kośćmi, albo w drugą stronę - osoba będzie miała grubą skórę i igła nie wbije się wystarczająco głęboko. Wpis jest raczej, żeby Was zainteresować tematem.

Praktyka wbijania igiełek, to jedno. Drugie to co dalej. Samo wbijanie dla wbijania, to trochę suchar. Ale dalej... z igiełek można robić gorsety - przeciągając raczej delikatne tasiemki pomiędzy kolejnymi wbitymi igłami. Są igły które pozwalają na podwieszenie człowieka, ale to na prawdę wysoka szkoła jazdy, żeby wykonać to tak, aby po całej zabawie wrócić do stanu pierwotnego. Fajną zabawą dla początkujących jest robienie skrzydeł. Moim faworytem jest wkładanie pawich piór w plastikowe elementy igieł lekarskich. Do teraz mam przed oczami nagą przyjaciółkę z pawimi skrzydłami na plecach.
    Ciekawą zabawą jest, wiązanie (podobnie jak za pomocą gorsetu) dwóch uległych. Ruch jednego sprawia ból obu.

Podstawowe BHP przy tej zabawie?
    Odkażenie miejsca wbicia igły, zabawy tylko igłami medycznymi. I najważniejsze, pierwsze kroki pod okiem kogoś kto umie się tymi igłami posługiwać - zawsze znajdzie się na imprezie jakiś ratownik medyczny, lekarz czy pielęgniarka. I to nie tylko z cosplayu, ale z prawdziwego wykształcenia i wykonywanego zawodu.

pokaż spoiler #seks #bdsm #cuckold #choryskurwiel #choraskurwielka #wygryw #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #ddlg #biseksualizm #spanking #ekshibicjonizm

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Hej Miraski
    Byłem 2 dni temu u #roksa
    Dopłaciłem ekstra za usługę bez gumy, dzisiaj od rana penis coś zaczął mnie boleć. Teraz zauważyłem że wygląda tak.
    Czy to może być jakaś wenera, czy o prostu samo przejdzie?
    #kiciochpyta #medycyna #randkujzwykopem

odpowiedzi (20)

• odpowiedzi (5)

Co się dzisiaj odwaliło. Mamy w domu babcie, 86 lat. Babcia często się zapomina, gada od rzeczy, sama z łóżka nie wstanie. Ogólnie trzeba jej pomagać i przy niej być. Ja z żoną jesteśmy w domu cały dzień, pracuje zdalnie. Mieszka z nami jeszcze mama żony, która normalnie pracuje od 7 do 15. Z niedzieli na poniedziałek miałem wyjazd do pracy i zabrałem żonę ze sobą. Nie było nas w sumie 1,5 dnia. Do babci zamówiliśmy sąsiadkę i ciotkę, która mieszka niedaleko. Wszyscy wiedzą jak to jest z babcią. Dzisiaj przychodzi sąsiadka i mówi do mamy, weź mi pokaż ta zamrażarkę to sobie zmierzę czy mi wejdzie. Mama pyta ją jaka zamrażarkę a ona na to że babcia jej wczoraj obiecała. Przy okazji zdarzyła opowiedzieć, że będą w sobotę świnie bic to akurat dobrze się trafiło. No i trzeba było robić dobrą minę do złej gry i wydać zamrażarkę, żeby jakoś w dobrych stosunkach utrzymać relacje, bo w końcu pomaga przy babci. No i teraz do sedna, bo tutaj wcale nie chodzi o babcie. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby przyjść i się napierać zamrażarkę bo babcia, która upada na rozumie jej obiecała. Ona doskonale wiedziała jak jest z babcią. Zamiast przyjść i zagadać czy to faktycznie prawda z tą zamrażarka to wbija jak po swoje. Jak żyć wśród takich ludzi. Tam hui z zamrażarka ale ludzie to qrwy. Musiałem się wygadać pokaż całość

odpowiedzi (32)

Advertisement