Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Drakii xD nie moge podjac dyskusji. Podejrzewam, ze obaj nie mozemy no chyba, ze pracowales przy stwarzaniu jakiejs szczepionki lub sam przeprowadziles jakies wiarygodne badanie. Ja niestety nie i moge ci tylko linki podsylac z moimi zrodlami, a ty ze swoimi. Co to da? Raczej nic, ale mozesz uznac mnie za idiote po prostu, nie przeszkadza mi to.
via Android
  • 0
@Drakii Bardzo latwo. Jezeli badania w danym zakresie udowadniaja, ze jezeli czesc osob nie bedzie czegos robic to moze to wywrzec bardzo negstywny wplyw na cale spoleczenstwo to stosuje sie czasem przymus. Obecnie np UK planuje o ile pamietam w ciagu 40 lat zastosowac przymus przerzucenia sie na auta elektryczne. To dosc przyziemny temat, ale przeciez nie wzieli sobie tego z powietrza. Nie grali w darta gdzie zamiast pol z punktami byly
via Android
  • 0
@Drakii Kaliber jaki wyciagasz jest dosc duzy. Nazisci co powszechnie wiadomo byli okulistami. Ich naukowcy byli czesto szaleni. Porownywanie ich dzialan a lat badan w temstach takich jak szczepionki czy szkodliwosc aut to co najmniej faux pas.
via Android
  • 0
@Drakii Zgadza sie, ale naprawde myslisz, ze sterylizaxja ras to byla racjonalna decyzja podjeta na podstawie lat badan a nie wynik szalnestwa chociazby ciagle nafaszerowanego prochami Hitlera. Zaslepionego nienawidcia do Zydow z czysto osobistych pobudek. Nie wiem co chcesz tu udowodnic, to oczywiste ze niektore przymusy maja sens.
@Sinn: Była tak samo nieracjonalne jak jakiekolwiek inne działania jakiegokolwiek innego państwa to że rząd coś robi nie znaczy że to jest racjonalne. Przykładów durnych polityk prowadzonych przez państwa historia zna setki.
via Android
  • 0
@Drakii Z perspektywy historii oczywiscie, ze jest mnostwo. I jest o dziwo mnostwo dobrych, dalej nie wiem do czeg zmierzamy. Ja popieram swiat oparty na dzialaniu popartym badaniami. I tak - wyniki badan sie przedawniaja, naukowcy odkrywjaa nowe rzeczy. Ale nauka naprawde poszla do przodu i czesto widsc natychmiastowe pozytywme skutki wprowadzenia zastosowan zaproponowantch przez naukowcow. Chcesz tego czy nie - oni rekomenduja szczepienia w znakomitej wiekszosci. Podobnie lekarze. Ja tez lubie
via Android
  • 0
@Drakii Wracam do 1szej wiadomosci. Ja moge ci wysylac linki do jakichs artykulow ze powrociky jakies choroby o ktorych swist od lat nie slyszal np. Ty mi mozesz wysylac linki o autyzmie i mozemy sie tak przerzucac. Tak jak mowilem, nie przeszkadzaja mi niczyje poglady, czuje sie lepiej w kraju w ktorym szczepionki sa przymusoww (chociaz nawet nie wiem czy sa tyle osob na tej fali sie nie szczepi - nie slyszalem
via Android
  • 0
@Drakii To tez juz przed chwila przerabialismy. Nie mam zamiaru zataczac kola. Fajnie, ze nie zaczales mnie obrazac chociaz. Mila odmiana przy dyskusji w internecie czy w ogole dyskusji.