Wpis z mikrobloga

Neuropa lubi wklejać komentarze randomów z sieci i robić #pokazhejtera, przypisując wszystkie cechy patologiczne stronie przeciwnej.

To może zerknijmy jak wygląda to z drugiej strony? Oto "miłująca i tolerancyjna" twarz lewicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdybym był płatnym trollem, pisałbym teraz coś w stylu "hehe #bekazlewactwa - każdy neuropek chce mordowania dzieci - jak tam wiara w tolerancję?"

#4konserwy #neuropa #typowaneuropa #urojenialewakoidalne
Dawkins_Wszechwiedzacy - Neuropa lubi wklejać komentarze randomów z sieci i robić #po...

źródło: comment_B5xjgIOSzrbJslKDNHxURbSHfGAwfkqR.jpg

Pobierz
  • 13
Ilość #!$%@? konserwatystów jest o kilka rzędów większa, niż #!$%@? lewicowców.


@johny-kalesonny: Serio? A masz jakieś dane w tej materii? Byłeś na stronach KODu czy stronach typowo ateistycznych (za które mi wstyd jak cholera, bo to chlew jak u Pawłowicz pod kopułą).
Przecież tu też kiedyś latały wpisy z wklejanymi życzeniami śmierci dla katolików.
Serio? A masz jakieś dane w tej materii?


@Dawkins_Wszechwiedzacy: Nie mam. To moja opinia, którą opieram na:

- naturze bycia lewicowcem vs bycia konserwatystą. By być konserwatystą, wystarczy nie zgadzać się na jakiekolwiek zmiany. Nie trzeba nic czytać, nie trzeba niczego wiedzieć, wystarczy być sceptycznym. To kwalifikuje większość społeczeństwa (przynajmniej w Polsce), a więc skoro większość to konserwy to i ilość #!$%@? jest kilka rzędów większa niż u lewicowców (których zwyczajnie
@johny-kalesonny: A może pojedziemy w te "inteligentne wzorce" lewicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/link/4711745/brak-slow-chrystianizujcie-sie-k-sami-zyczenia-swiateczne-od-gretkowskiej/

Ja stwiedzam tylko, że wklejanie przypadkowych komentarzy ludzi oczadziałych z nienawiści jest durne W OBIE STRONY.

Dlatego jakby #4konserwy wrzucały screeny ze stron typu KOD itp. jako dowód na #!$%@? umysłowe każdego lewicowca to też bym to wyśmiewał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dawkins_Wszechwiedzacy:

A może pojedziemy w te "inteligentne wzorce" lewicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Prawdę mówiąc to nie znam pani i nie mam zamiaru usprawiedliwiać #!$%@?. Ale na jedną Gretkowską przypada trzech Michalkiewiczów, Braunów i Korwinów.

Ja stwiedzam tylko, że wklejanie przypadkowych komentarzy ludzi oczadziałych z nienawiści jest durne W OBIE STRONY.


Dla mnie jest to OK, jeśli walczymy z idiotycznymi tezami, a nie z ludźmi. Sam tak
@johny-kalesonny: Ło panie :):):) poprawiłeś mi humor. Na początek polecam 161crew.bzzz.net toż to oaza dla inteligencji polskiej a może nawet europejskiej? Dalej, zakopywanie znalezisk o: pedofilii w islamie vs wykopywanie pedofilii w KK, zakopywanie morderstw pederastów przez Arabów vs wykopywanie wyzywania pederastów w Polsce, zakopywanie znalezisk o zbrodniarzach komunistycznych i Che Guevarze vs nazywanie NOP i MW nazistami. I dużo, dużo więcej rzeczy świadczących o indolencji i niskim poziomie inteligencji osób
Ale na jedną Gretkowską przypada trzech Michalkiewiczów, Braunów i Korwinów.


@johny-kalesonny: I z góry zakładasz, że na jedną durną lewicową masz 3 głupich "prawaków". A przecież masz jeszcze Bęgowskiego, Wielgus, Pihowicz, Szczukę, Żakowskiego itd.
Dziś Maja Ostaszewska wrzuciła "świąteczny post" z pierniczkami z napisem KONSTYTUCJA. To nie jest ##!$%@??
alej, zakopywanie znalezisk o: pedofilii w islamie vs wykopywanie pedofilii w KK, zakopywanie morderstw pederastów przez Arabów vs wykopywanie wyzywania pederastów w Polsce


@soosh071: Też to robię. To jest element #!$%@? konserw - stawianie tezy o "upadku Europy", wyciąganie ze wszystkich przypadków morderstw i przestępstw na Zachodzie tych przypadków, gdzie sprawcami są Arabowie (albo czarni). Syndrom oblężonej twierdzy gotowy :). Gdybym czytał tylko wykop, to myślałbym, że na Zachodzie jest już
johny-kalesonny - > alej, zakopywanie znalezisk o: pedofilii w islamie vs wykopywanie...

źródło: comment_WaxRdzsV1oY4P16OOhwVsT9HIdLf8MjS.jpg

Pobierz