Wpis z mikrobloga

Wiecie co w tym wszystkim jest najsmutniejsze? To, że mamy dzisiaj wigilię, wigilię którą spora część przegrywów będzie spędzać z tymi p0lkami na które tak plują, z tymi p0lkami, które są ich matkami, babciami, siostrami czy kuzynkami.
I żaden z nich nie pomyśli, że są to takie same osoby i kobiety jak te, które wyśmiewają i wystawiają na tinderze z fejk kont.
#przegryw #tinder #p0lka #przemysleniazdupy
  • 25
@PrzegrywWykopek: Jak możesz nazywać kobietę, zwłaszcza własną, lochą? Już nie pytam, jak można wierzyć w to, że tysiące kobiet obecnych na danej stronie jest identycznych, bo pewnie nie uzyskam odpowiedzi. W tej sytuacji musiałabym zakładać, że jesteś przegrywam, bo jesteś na wykopie, a dzisiaj przeczytałam tutaj kilka komentarzy ewidentnych przegrywów.
@elenthar1987: Nie odpisuj mu. Nie jest warto. Ja na Tinder poznałem dziewczynę, która liczy na coś więcej, a nie jestem najszczuplejszy, nie mam mordy modela, pracę dopiero będę mieć po nowym roku (pewnie nie najlepszą) i wszystko według niej nadrabiam charakterem. Da się? Da. Nie mówiąc już o tym, że choruję na fobię społeczną i depresję.
@elenthar1987 nie no, pewnie, a eksperymenty to ustawione? Że typy obrażają lochy, a te proszą o spotkanie xD kiedy normalnym typ by został usunięty z pary i jeszcze zwyzywany. No bardzo mi przykro, ale może na tinderze nie ma takich samych loch, ale wzorzec jest prosty, atencja, atencja i jeszcze raz atencja @ImieRocznikPL spytaj ja ile miala benisow w cipie i pomnóż przez 3 xD
@ImieRocznikPL:

Ja na Tinder poznałem dziewczynę, która liczy na coś więcej, a nie jestem najszczuplejszy, nie mam mordy modela, pracę dopiero będę mieć po nowym roku (pewnie nie najlepszą) i wszystko według niej nadrabiam charakterem. Da się? Da. Nie mówiąc już o tym, że choruję na fobię społeczną i depresję.

No tak było

@Zelber: Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale słowo czy też tag #p0lka nie odnosi się do
Nie sądzę, żeby osobiście zwracał się do niej per ''locha'', ani żeby w realnym życiu w ogóle używał zwrotów z tej strony, no chyba, że jest pijany albo niespełna rozumu


@TestoDepot: Jakie to ma znaczenie czy zwraca się do niej na żywo per locho czy też nie, skoro to wyraźny przejaw braku szacunku do własnej partnerki? Jeśli w internecie pisze o niej z taką pogardą, to na żywo równie pogardliwie ją