Wpis z mikrobloga

Mam na snapie córkę kolegi mojego taty. Można również powiedzieć, że sąsiedzi.
Niedawno skończyła 18 lat.
No i mogę aktualnie powiedzieć, że w tej chwili objeżdża samochodem z jakimiś typami, którzy swoją drogą ćpają.
Info od kuzyna. Co chwilę wrzucają fotki na snapa.
Dziewczyna z porządnego domu, a tu taki error, że woli ćpać z jakimiś ziomkami w samochodzie i objeżdżać z jednej meliny do drugiej niż spędzać je z rodziną.

#narkotykizawszespoko #narkotyki #patologiazewsi
  • 18
@Fafnucek: Byłem kilka razy z kuzynem. Potrafią zrobić melinę w takim miejscu, że człowiek jest w szoku. Nie ćpałem dla jasności, bo kierowałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CzajnikZniszczenia: Tak. Prawda.
@Thiocomaster: Też racja. Jak sam się nie nauczysz na własnych błędach, to cię nikt nie nauczy, ale bez przesady. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nophp zauważyłem, że zazwyczaj większość dzieci z dobrego domu wpada w narkomanie.Podejrzewam, że jest to spowodowane brakiem takich "rozrywek" w wieku młodzieńczym przez nadopiekuńczość rodziców lub tym, że dostają w #!$%@? hajsu od starych i nie mają co z nim robić.Mam nawet parę koleżanek z zajebistego domu, które teraz robią lachy w samochodach po melanżach jakimś randomom.
Ciekawe zjawisko
@nophp Pewnie dlatego, że te dzieciaki maja wiele do stracenia i się boją zaryzykować, żeby pójść do góry, a jak nie masz nic to możesz zaryzykować nawet jeśli wiesz, że się nie uda
@Jasiegg2: Do stracenia to oni aż tak wiele też nie mają, bo rodzice pomogą. Myślę, że to takie bardziej masz kasę, zawieziemy Cię do kogoś na 18 chociaż masz dopiero 15 lat. ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mieszanie się ze starszymi osobami, które namawiają do wszystkiego byle tylko postawić na swoim. No i internet. Pokazać w internecie gołą dupę to ostatnio priorytet dla takich dziewczyn.
@Jasiegg2: Ja mam taką jedną kuzynkę, która właśnie takie rzeczy odwala w necie, chodzi co tydzień do klubu na imprezy, a potem płacze na fb, insta, snap, że ktoś ją oczernia w necie, używa nielegalnie jej zdjęć i takie tam. Głupia jak pęk słomy.
Z drugiej strony mam kuzynkę, która jak pisałem wyżej ma 15 lat, (ma koleżankę w tym samym wieku i chciałem jej numer to mi powiedziała, że za