Wpis z mikrobloga

właśnie mi karp wziął, wysunął całą żyłkę i pękła, a nie mam hajsu na lepsze wędki, aktualna ma 5kg wytrzymałości, żyłka niecałe 5kg, a kołowrotek ma hamulec 3kg więc nie udało mi się ryby przytrzymać (,)
Nawet chwilami otwierałem kabłąk kołowrotka, bo żyłka stawała się gorąca
@Siusiak93: premium w grze? nie mam, nie będę płacił prawdziwych pieniędzy by wymienić je na wirtualne premium monety ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle szkoda, że w tej grze postęp umiejętności jest bardzo powolny, czyli pewnie trzeba spędzić w grze 100-200 godzin by móc stosować PRZYPON, jakie to głupie! xD
@Hamza: Zobaczyłem Twój post, zainteresowałem się gierką, pobrałem przed chwilą i... chyba wiem co będę robił do wiosny ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiesz może czy zmiana prędkości zwijania na bieżąco może przy spinningu powodować więcej brań jak w prawdziwości? :P
@Client_Westwood: nie mam pojęcia, prawie w ogóle nie spinningowałem w tej grze, a co do tych pasków na ekranie, energia, żarcie, zdrowie, komfort (pogoda) to (na dole spis)

Czyli w praktyce jak nie masz energii już by coś robić, a komfort niski, bo np. leje deszcz, to polecam picie herbaty, najlepiej w sklepie kupić herbatę i nie pamiętam czy coś jeszcze bylo wymagane i wtedy pójść rozpalić ognisko przy namiocie i
@Client_Westwood czajnik do herbaty. A termos sam znikąd się pojawia. Jeszcze pod klawiszami (przytrzymać) T, U, B masz ciekawe skróty. A po kołowrotki, darmowe idz na pierwszą mapę raz na dobę w grze, kołowrotek ten będzie radziecki z hamulcem 4.5 kg chyba, a nie jak te drogie sklepowe 3kg. Czyli literka G na domku