•  

Szczerze to możecie się cmoknąć, bo najlepszą pake zrobił mi mój mikołaj @ScaRRyMaN .
    Dostałem:
    1. Zajebisty bejsbol Anihilator 3000, literki recznie wypalane przez mireczka. Jeszcze niestety nie był używany, ale z tego prezentu jestem najbardziej zadowolony i nie powiem, zrobił furorę wśród znajomych. Na pewno użyje
    2. Niesmiertelnik, ale co tam jest napisane zachowam dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    3. Gadżet do trzymania hajsu dla prawdziwego przedsiębiorcy złodzieja. Przy tym do otwierania piwa, cięcia, okradania domów, bicia ludzi itp itd.
    4. Dwa samorobione przysmaki w buteleczkach, ale jeszcze nie próbowałem
    5. Monsterek, żeby se dupnąć
    6. Jako że jestem z Łodzi, to koszuleczka z pastą o bałutach, a z tyłu dostałem swój własny tytuł menela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    7. Gołąbki podlaskie na ciężkie czasy
    8. Termosik na dalekie podróże czy też do sikania jak kiedyś zaczne jezdzic tirem

Podsumowując prezent rozjebał mnie na łopatki i wpasował się idealnie. Biorę pierwszy raz udział w wykopaka/wykopoczta i myślałem, że dostane jakies słodkości, pora czy tez inny alkohol i tyle. A tu chyba najlepszy prezent jaki dostałem w te święta. Bardzo fajny list, szkoda że mireczek pakowal na kacu i zapomniał go wyslac XDDDD, ale i tak fajnie się go czytało przez neta. Przynajmniej wysprzątałem swoje mieszkanie na błysk, bo myślałem, że gdziseś mi wypadł list przy otwieraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Życzę mojemu mireczkowi wesołych i mam nadzieje, że ze swojej otrzymanej paki jesteś zadowolony tak jak ja ze swojego prezentu

Reszta fot anihilatora w komentarzu

#wykopaka

źródło: 20181224_135410.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

PiS wygra wybory parlamentarne i zrobi z tego kraju ruinę, obawiam się zmiany konstytucji. Polacy to stado niewykształconych baranów, które dało się przekupić 500+, emeryturami+ itp. Świadomość mechanizmów ekonomicznych jest wśród tego narodu ujemna. Wieś, emeryci i patologia zmobilizowała się na eurowybory oby tylko im socjalu nie zabrali. Życzę wszystkim popierającym to rozdawnictwo, aby bieda dotknęła najbardziej ich, kiedy gospodarka pierdolnie. Póki co bieda będzie dotykać pracujących i płacących podatki, którym morawiecki bez litości dopierdoli kolejne obciążenia.
    Jedyny plus jest taki, że na PiS spadnie prawdopodobne odwrócenie światowej koniunktury, z czym oczywiście sobie nie poradzą. To jest ostatnia nadzieja, żeby ciemny lud się opamiętał. Polska leży na łopatkach.
    #wybory
    pokaż całość

odpowiedzi (15)

Ja tylko przypomnę co o nas myślą w kraju kwitnącej wiśni xD

pokaż spoiler żródło: https://www.indy100.com/article/the-japanese-stereotype-map-of-europe--bJGqciPrRZb

#polska #wybory #japonia #europa

odpowiedzi (25)

Średnia prostytutka jest wierna przez noc za 800 ziko, Polacy są wierni za 500 zł miesięcznie xD xD Taki obraz wasz polaki.

#wybory #4konserwy #neuropa #stonoga #kukle #zalesie

odpowiedzi (25)