•  

JUVEEEEEE hahahaha
    e: KURWA lol
    e2: ale jaja mialem autocasback i mi wyplacili za JUve, a tu gola nie ma. ciekawe czy cofna
    #bukmacherka

•  

@slommy: na czym grałeś? Miałem to samo kiedyś, zrobiłem cashout zanim nie uznali gola i jestem 300 do przodu

•  

@slommy: 92 minuta Juve strzela grajac w 10 na 2:3, autocashback sie wyplaca w calosci po czym sedzia nie uznaje gola. ALE FART

źródło: juve.JPG

•  

@slommy: zabiorą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@slommy: Kiedyś tak miałem na BAHu to dzisiaj mam -300 zł,od tej pory tam nie gram ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Alorotom: nie powinni, bo w sumie pojawil sie w ofercie cashback z czego ja skorzystalem. a ze gol nieuznany tro nie moja brocha. mogli nie oferowac tego zakladu lol. kasa na koncie, zaklad jest settled, dzieci dziekowac Panu Juve i siadac do kolacji XD

•  

@slommy: Myślę że nie zabiorą,u Polskiego robaka to na pewno byś miał cofniete,a tutaj myślę że już rozliczone( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@TMCB: ile to razy na becie zabierali xD później jak wiedziałem że i tak cofną to stawiałem tą wygraną co by poszła i tak się yebać na coś żeby kaska wpadła szybka

•  

@Alorotom: @TMCB: nie wiem jak by to mogli uzasadnic skoro zaklad sie pojawil w ofercie na live po strzeleniu gola. ze co pomylili sie? jesli tak to ja tez sie pomylilem w nocy na nba cashujac za wczesnie i poprosze o brakujace 50 funtow. na razie kasa jest, ale dam znac jakby sie cos zmienilo

•  

@slommy: jutro się przypomnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: slommy
    •  

@Alorotom: ty nawet do jutra nie trzeba czekac lol. kurwiszony cofneli do unsettled i bety sa under review of Traders. zlodzieje xD

•  

@slommy: mówiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Alorotom: najlepsze to napisali, ze jako gest dobrej woli zamiast wyplacic 78 funtow to mi zwroca stawke za zaklad 20 funtow LOL. co za kurwy

•  

@Alorotom: moze komus sie przyda na przyszlosc - ponarzekalem na live chacie i w efekcie mi dali dodatkowe 20 funtow darmowy bet, ale za cholere nie chcieli wyplacic przegranego beta.
      Faktycznie jak sprawdzilem w potwierdzeniu to jest napisane, ze przegrany, ale jednak wyplacili. Moim argumentem bylo, ze to byl live cashback i w momencie brania tego zakladu, ktory przeciez byl wystawiony przez ich tradera wynik na tablicy byl 2 3 dla Juve czyli byl prawidlowy, a ze 30s pozniej sedzia nie uzna gola to ani sedzia, ani ja, ani trader tego nie wiedza i mowienie, ze wynik byl nieprawidlowy jest zaprzeczeniem instytucji livebetu LOL. Po 10 minutach pierdolenia o tym samym w kolko (zasugerowalem doplate do cashbacka z nocnego nba, bo koncowy wynik prawidlowy uprawnial mnie do wiekszej kaski lol) powiedzialem, ze przeprosin nie trzeba, tylko niech poprosi menadzera zeby ten bet wyplacil i wszystko gra, a ten wrocil po 3 minutach z tym freebetem ktory przyjalem jako wrozbe zwyciestwa XD

•  

@slommy: ale zwrócili ci stawkę dobre i to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Alorotom no stawke z urzedu kazdemu zwracali podobno, a te dodatkowe 20 funtow free betu to dostalem dlatego, ze prulem morde. I tak uwazam jw ze jezeli ich trader czy automat wystawil taki cashback i w tamtym momencie wynik byl 2 do 3 i moj automatyczny cashback sie zamknal to powinni wyplacic wygrana bez szemrania.

•  

A ja uważam że nie powinni bo niby gol padł jest cashout ale bramki rzeczywistej nie było więc po analizie beta mogli zabrać i wgl nic nie dawać ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu Junvetus nie wygrał, a brakmka z cashouta i tak nie była uznana

@slommy:

•  

@Alorotom haha pracujesz dla buka? Dla mnie czas miedzy zdobyciem gola a nieuznaniem gola to czas kiedy Juve prowadzi 2 do 3. Teraz normalny buk zawiesza zaklady zwiazane z tym zdazeniem, a oni postanowili zaoferowac cashback z jakas kwota, ktora miescila sie w widelki ktore moj automat mial zalozone. Sorry ale to buka wina, ze z taka oferta wyszli sekundy po strzeleniu bramki a sekundy przed nieuznaniem tejze. Nikt nie wiedzial ze sedzia tego gola nie uzna - Juve sie cieszylo, ja sie cieszylem, realizaror transmisji ustalil wynik na 2 do 3, a buk postanowil minimalizowac straty. Sedzia nie uznal i wyszlo jak wyszlo. Fakt faktem na kuponie mam lost przy tym meczu, a jednoczesnie wyplacony kupon z potwierdzeniem, ze wszystko poszlo w zgodzie z warunkami i zasadami bet365. Jak dla mnie niesmak pozostal

•  

@slommy: Tak pracuja dla buka xD Ja patrzę na to tak, gram przeważnie overki i tak np stawiam Twój mecz over 4,5 pada bramka system łapie to jako wygraną i wypłaca mi hajs, tylko że bramka zostaje nie uznana i ten hajs mi zabierają to dla czego TOBIE mają ten hajs zwrócić a mi nie? Przecież to ten sam system tak? Ale over nie wszedł więc i wygrana nie powinna być zaliczona.

•  

@Alorotom czekaj ale ja mialem cashbacka na automacie ustawionego do wyplaty pow 60 funtow, a nie jak Juve strzeli. Juve strzelilo, buk chcac minimalizowac koszty wystawil cashbacka na 78 funtow, zamiast zawiesic kurs i mi prawidlowo wyplacilo. To byl zaklad live czyli wszystko sie zgadza i wynik w danym momencie i oferta buka i tez cashback spelnia warunki mojego automatu

•  

@slommy: No ok system miał racje tak samo jakby miał rację u mnie przy over 4,5 tylko że tej bramki nie był, ale widzę że się nie rozumiemy

Gorące dyskusje ostatnie 12h