Wpis z mikrobloga

Dobra, świąteczy tłum sezonowców już poszedł, to teraz moja kolej na życzenia.

Mirkom chciałbym życzyć sukcesów w szkołach, i w miejscach pracy, żeby facetka dała piątkę, a ten kierownik złodziej podwyżkę, miłości (oczywiście tym, którzy jej chcą ( ͡º ͜ʖ͡º)), no i pieniążków razem ze zdrowiem ;))
Mirabelom chciałbym życzyć tego, żeby otaczało je grono szczerych znajomych, którzy nie plują na nie jadem za ich plecami, zdrówka, spełnienia marzeń (żeby schudnąć po wigilii, i wogóle ;))
Młodszym życzę powodzenia we wszystkim, i spełnienia marzeń...
...I dokładnie to samo chciałbym życzyć starszym użytkownikom, żeby się udawało w roku 2019 bardziej, niż mi w 2018 (czyli w sumie wygracie dwójkę w Lotku, i przebijacie cały mój rok pełen niepowodzeń ( )

#bozenarodzenie #zyczenia #swieta #wszystkiegonajlepszego

Robiąc update do mojego ostatniego postu:
Osiągnąłem sukces zdrowotny. W sumie to nie sukces, a pół, ale mam zamiar cieszyć się z niego tak czy inaczej. Tłumacząc o co chodzi, to mówię że ograniczyłem stanowczo spożywanie tytoniu (z pięciu mililitrów liquidu dziennie ograniczyłem do 2ml na tydzień).

#rzucampalenie #papierosy #oswiadczenie

Ale na każde moje powodzenie przypada pięć niepowodzeń, inaczej normy by nie było ( _).
"Enyłej" sprawa z moją miłością wygląda tak, że wytłumaczyła mi wszystko, i już wiem dla kogo mnie "zostawiła" i powiem (nie chcę zdradzać sekretów, bo by mnie zamordowała za żalenie się w internetach) że zaskoczyło mnie to bardzo, bardzo mocno.
Nie chcę tłumaczyć o co chodzi, ale poprostu powiem, że takiego obrotu spraw się nie spodziewałem.

Ale nie potrafię przestać o tym myśleć (poprostu nie umiem, nie mogę się na niczym skupić, bo moje skupienie znika po dosłownie trzech minutach, i zaczynam się zastanawiać nad swoją przyszłością). Spać przez to też nie mogę, bo budzę się cały mokry w nocy, i znowu zaczynam myśleć. Dzisiejszej nocy obudziłem się trzy razy ( o 1 w nocy, o trzeciej, i 5:30).

Nie chcę stać w miejscu, bo wiem że zaczęła by się tym zadręczać, a mimo że już nie jesteśmy związkiem, to nie chcę jej zadawać smutku, więc próbowałem sobie kogoś poszukać, a okazało się że moja znajoma... wygląda na zainteresowaną takim związkiem, ale tutaj pojawiają się problemy.

Problem numer jeden jest taki, że nie umiem przestać myśleć o tym, kim była moja "była". Mówiąc szczerze to była dla mnie bardzo ważna, i mimo że chcę to zmienić ciągle taka jest. Mam na myśli to, że porównuję wszystkie kobiety do niej, i... wszystkie wypadają gorzej. Nie chodzi mi o sam wygląd, bo z chodziły opinie (znajomi mi to teraz mówią) że moja była sympatia była w ich oczach jakimś 6/10, gdzie ja ją stawiałem na poziomie 9/10 pod względem urody, a pod względem charakteru była dosłownie 35/10. Mieliśmy wspólne zainteresowania, przyjemnie spędzaliśmy czas, nie mieliśmy przed sobą tajemnic... No i wszystko jebło( ).

Sprawa numer dwa jest taka, że nawet gdy chcę odwrócić myśli od niej, i... Odprężyć się... samotnie, to nie mogę z siebie nic "wykrzesać". Oglądając czasem dwadzieścia minut filmu nie mogę się skupić, i jestem miękki jak osiemdziesięciolatek po Xeominie.

I z tego miejsca chciałbym też zapytać:
Czy długo zajmie mi zrozumienie że ONA mnie nie chce, oraz czy długo będzie mnie dręczyła ta miękkość (pytam tutaj już czysto zdrowotnie, bo słyszałem że czasami od... braku użytku narzędzia można dostać raka).

#kiciochpyta #pytanie #logikaniebieskichpaskow #problem #milosc #milosnerozterki ##!$%@? #prawdziwahistoria
#takbylo #truestory

No i chciałbym uroczyście oświadczyć, że chyba #!$%@? się z #wygryw na #przegryw na pełnej ( )

Dzięki @GrindujTopy za wsparcie, powodzenia w 2019 kumplu, żeby się darzyło ( )

Peace!

Ps. Jak zapomniałem tagu, to pisać jaki, i że jestem retardem, dobra?
Rzadko kiedy dodaję wpisy na mirko, więc z góry przepraszam :<
Thome - Dobra, świąteczy tłum sezonowców już poszedł, to teraz moja kolej na życzenia...

źródło: comment_m9fDevIQFNszHNC9eAE2w7WVBuxcnqZZ.jpg

Pobierz
  • 3
@Thome: miałem tak samo, wszystkie porównywałem do byłej. tak nie można, musisz postawić ścianę za tym co było. wszystko teraz jest nowe, na początku nie będziesz widział nic specjalnego w kobietach ale z czasem zauważysz, że Twoja ex to wcale nie był taki ideał. każda kobieta jest inna, pomijając oczywiście #logikarozowychpaskow.
wrzuć na luz, wychodź się pobawić, potańczyć a poznasz mnóstwo fajnych lasek, może znów się zakochasz. wspomniałeś o znajomej
@Thome: ja też nie chciałem, mówiłem idźcie sami bo wam zepsuje zabawę. poszedłem, napiłem się i było zajebiście, to pomaga. musisz odreagować i się dobrze pobawić. zobaczysz, że będzie gitara, leć w balet.