Wpis z mikrobloga

LelResetFeg - gościu streamuje na twitchu niemal non stop od kilku dni speedruny San Andreas. Jest rekordzistą świata w tej grze i to o całe 20 minut a mimo to stara się przejść tę grę w mniej niż 4 godziny bo jego obecny rekord i rekord świata to 4:00:30. Co jakiś czas zaglądam na jego stream i #!$%@? wygląda coraz gorzej, jest coraz bardziej blady, nigdy nie widziałem żeby coś jadł, tylko #!$%@? co chwila nowe runy bo chce pobić swój własny rekord świata gdzie ma przewagę ponad 20 minut na kolejnym runnerem xD

To już chyba nie jest pasja, to już raczej choroba xD

https://www.twitch.tv/lelresetfeg

#twitch #sanandreas #gtasa
  • 2
Gościu widziałem poprzedniej zrobił nowy run poniżej 4 godzin. Jak patrzyłem teraz, na speedrun.com jeszcze mu go nie uznali, pewnie sprawdzają. On ze dwa razy jakąś dwudniową przerwę zrobił, nieraz bez wyłączania streama robił krótkie przerwy, jakieś chrupki widziałem też jadł. Mimo wszystko ostry no life, bo nieraz streamy w sumie wychodziły po kilkanaście godzin ( widać na zapisach streamów, ile trwają). Ogólnie ciągłego resetowania streama nie wytrzymasz długo i zwykle chwilę