Wpis z mikrobloga

Mirki, co myślicie o takim rozkładzie pomieszczeń w mieszkaniu? Jako osoba mieszkająca całe życie w domu jednorodzinnym jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o funkcjonalność mieszkań. Mieszkanie z ekspozycja południową (jest też dostępne z ekspozycja zachodnia, ale wyczytałem że okna wychodzące na południe są lepsze). Myślałem o II lub III piętrze. Mieszkanie dla jednej osoby.
#mieszkanie #nieruchomosci
alfabetagama - Mirki, co myślicie o takim rozkładzie pomieszczeń w mieszkaniu? Jako o...

źródło: comment_2h23dwIggDIOg2ejpb6ntq0jC3Y9mgDN.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alfabetagama: miałem kiedyś mieszkanie z aneksem, kompletnie mi to nie podchodziło, no ale teraz taka moda :)

No i w sumie wygląda spoko, ale co to jest nad łazienka ? To wąskie coś z zaznaczonymi jakimiś drzwiami od strony klatki schodowej?
@alfabetagama: Rozkład absolutnie standardowy i sprawdzony, jakich tysiące w każdej mieszkaniówce. Jeżeli nie masz indywidualnych preferencji i wymagań to będzie okej. Inni będą się rozpisywać o kuchni itp. Nie zmieniałbym tego przy takim metrażu (garderoba/miejsce przechowywania jest bardzo przydatne).
@Gonzzo: Dzięki, wydaje mi się że, aneks nie będzie mi przeszkadzał ale jeszcze planuje wynająć sobie coś z podobnym rozkładzie na miesiąc lub dwa aby mieć pewność. A garderoby nie chciałbym ruszać bo nie bardzo widzę miejsce do przechowywania np. rzeczy do sprzątania itp.
@alfabetagama: mi też się wydaje że to typowy rozkład - częściej spotykana jest mniejszy metraż gdzie wycięta jest garderoba.

Ja po mieszkaniu przez kilka lat w pokoju z aneksem zdecydowanie wolałem mieć osobno kuchnię (kosztem mniejszego ale dobrze wyciszonego salonu). Od zawsze przeszkadzały mi dźwięki w kuchni podczas oglądania TV, dodatkowo zapachy po gotowaniu nie rozchodzą się po całym domu. No i w zamkniętym pomieszczeniu lepiej działa zestaw kina domowego itp.