•  

Długo się zbierałem, jakoś czasu nie było i w ogóle, ale na kilka dni przed Wigilią dotarła do mnie paczka od @Statys

Pierwszy raz brałem udział w wymianie prezentów między piwnicami i powiem, że to ciekawe doświadczenie :D

Po pierwsze jestem jakimś dziwnym fetyszystą paczek, kiedyś nawet kilka wpisów zrobiłem o tych, które do mnie z Allegro dotarły xD
    Ta paczuszka była zapakowana bardzo schludnie, w dodatku pudełko w jej środku jest zajebiste i na pewno wykorzystam je na jakieś graty albo komuś prezent kiedyś spakuje (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Z paczki jestem zadowolony, zostałem mile zaskoczony książką o... piwie - 2 w 1 kolego @Statys, napisałem, że lubię czytać i lubię piwko jakieś lepsze od Harnasia.

Tomka Kopyra znam z yt, ale nigdy bym nie wpadł na pomysł kupienia jego książki, a tu proszę (ง✿﹏✿)ง
    Może dzięki temu dołączę do słynnego grona Piwoszy Neofitów ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

Nie ująłem tego dokładnie, ale w paczuszce oczywiście był list i sporo słodyczy za co dziękuję - pierniczki poszły na pierwszy ogień - chociaż nie powinienem tyle żreć słodyczy xD

Aha i jeszcze ta tajemnicza pocztówka/zdjęcie zespołu Paramore, o którym chyba nie słyszałem, ale dzięki za cynk, nawet lubię takie klimaty ;)

#wykopaka #chwalesie

źródło: wykopaka.jpg