Wpis z mikrobloga

Łoooo Panie kto Panu tak to spartolił. Rozumiem że w latach 90 można było kodować pod dany system ale w 2018 roku ograniczać stronę internetową do 2 popularnych platform? Pomijam to że Linux sam w sobie jest o wiele bardziej bezpieczną platformą i rozumiem gdyby chodziło o jakiś dedykowany software ale stronę internetową? Brawo! Programiści zapewne po bootcampach.

#mbank #linux #programowanie i trochę #humorinformatykow
gugulec - Łoooo Panie kto Panu tak to spartolił. Rozumiem że w latach 90 można było k...

źródło: comment_HG1AlqbCauK4osZtlXqvf56FpZRspHhr.jpg

Pobierz
  • 93
@gugulec: Sam w sobie linux jest dużo mniej bezpieczną platformą niż taki zamknięty Windows czy MacOS... Aczkolwiek nie wiem co za diabeł podkusił ich aby strona nie działała na danym systemie O_O Nawet nie przychodzą mi do głowy przykłady dlaczego niby miałoby być to w jakikolwiek sposób uzasadniane. Ktoś ma pomysły?
@gugulec: To nie pierwszy przypadek, kiedy mBank podejmuje specjalne wysiłki, żeby czegoś nie wspierać. To samo miałem ze zleceniem stałym przelewów do ZUS z prywatnego konta (które obecnie niczym się nie różnią od zwykłych) - aplikacja ma blacklist na konta ZUS i dostajesz komunikat, że "nie wspierają" xD