•  

Jak to mówią - święta, święta i po świętach także najwyższy czas nadrobić i pochwalić się co tam Mikołaj w tym roku przyniósł.

Mój opis był tak nijaki (poprawię się, a do Dapiego i Programisty prośba, żeby nie puszczali takich do weryfikacji XD), że mikołaj mógł zorganizować cokolwiek.. Ja sam spodziewałem się dużego zaskoczenia i takie też ono było. Myślę, że na punkcie tej paczuszki zwariowałby nie jeden geek. :P

Książka naprawdę ciekawa, jestem na siebie nieco zły, że nie ominąłem rozdziału z Uncharted 4 bo zdaje się, że sobie trochę zaspojlerowałem - na szczęście mam alzheimera i szybko zapomnę co tam było napisane.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Książka - troch... a nie to już było - no już zapomniałem. ¯\_(ツ)_/¯

Latarka z motywem Star Wars i tutaj muszę się przyznać do czegoś co jest dla mnie mega wstydliwe - nigdy nie obejrzałem w całości choćby jednego epizodu. ALE SPOKOJNIE, NIE WYTYKAJCIE PALCAMI. Kumpela obiecała, że kiedyś zrobimy sobie razem maraton bo to aż wstyd pokazywać się z takim na mieście. Także nadrobię - tymczasem latarka będzie się ładnie prezentować na półce zaraz obok pluszowej Rey którą też kiedyś dostałem. (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

Skarpetki - tak zajebistych chyba nigdy nie miałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do kompletu jeszcze list (pozdrów różową), coś słodkiego na czarną godzinę oraz piwko które wypiję za Twoje zdrowie @kaczoki w sylwestra którego spędzę tak hucznie jak święta. XD

Pozdrawiam mordeczko. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

ps. Paczkę otworzyłem równo z chwilą kiedy Kevin zasiadł do kolacji i byłem nią tak oczarowany, że gdy wróciłem do filmu to niestety widziałem tylko jak gówniak macha na pożegnanie Haremu i Marvowi siedzącym w radiowozie. (╯︵╰,)

#wykopaka