•  

Nareszcie doszła moja #wykopaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W zabawie brałem udział po raz pierwszy i też jakoś wyszło, że opis miałem dość lakoniczny, ale mireczek odwalił kawał dobrej roboty i dostałem super spersonalizowaną paczkę.

Trzy pyszne piwka - trafione idealnie pod mój i mojej różowej gust. Paczka była trochę zmaltretowana przez inpost, ale doszły całe! Właśnie jedno pijemy pisząc tego posta ( ͡º ͜ʖ͡º)
    Model samolotu - jak tylko się ogarnę z czasem to zabiorę się za budowę. Jak się ujawnisz to postaram się też Cię zawołać na efekt końcowy.
    Kubek biorę jutro ze sobą do pracy - tam bez kawy ciężko ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
    Torba, smycz i puzzle - bardzo fajne gadżety z twojej miejscowości. Wszystko się przyda (a szczególnie puzzle cieszyły się wzięciem moich małych pomocników podczas rozpakowywania paczuchy ;)
    Brelok lotniczy - bardzo fajny, sam sobie chciałem taki kupić. Uprzedziłeś mnie :)
    Do tego dużo słodyczy, które trzeba było szybko chować przed dzieciakami (jedzą słodycze tylko w soboty, ale i tak nie wszystko się uchowało, były szybsze xD)
    No i najważniejsze - list. Razem z żonką stwierdziliśmy po tych kilku słowach, że masz czytelny charakter pisma (ja mam chyba gorszy, więc nie bój się tylko pisz następny odręcznie ;) Odezwij się to odpiszę na PW

Mireczku trafiłeś ze wszystkim! Bardzo Ci dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Teraz już możesz się ujawnić ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

•  

@Arnfinn: Cieszę się że paczucha dotarła w całości :) Sprawdzałem śledzenie i jak widziałem, że przez tydzień lezy na magazynie to już wątpiłem że dojdzie w całości.
      List to tylko na początku byłby czytelny. Gwarantuję, że w połowie szukalibyście lupy w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)