Wpis z mikrobloga

Tego typu fake konta muszą nie być większym problemem dla #tinder Jeśli się staną jakimkolwiek zagrożeniem dla biznesu, to zostanie wprowadzona weryfikacja tożsamości dla mężczyzn i tyle.

Co zresztą wyszłoby wszystkim na dobre, bo np. wyeliminowałoby niepełnoletnich spermiarzy.

Po tym artykule w NaTemat znów mi chodzi po głowie myśl - co on niby udowodnił? Że dziewczyny wolą ładnych chłopców i lubią seks? Genialne! Wcześniej nikt tego nie wiedział? :-) Pusty typek.

#klaudiusz #spermiarzeztindera #betauprising #przegryw
  • 10
@motaboy: Stawiając takie wnioski albo świadomie starasz się pominąc sporo ważnych kwestii albo jesteś ignorantem (bez obrazy, nie znam Cię).

Pierwsza kwestia w tej całej dyskusji. Zdystansujmy się od oceny, ja nie oceniam tego ani pozytywnie ani negatywnie (moim zdaniem to niemożliwe) ale trudno mi kłamać że zwyczajnie nie rozumiem tego.

Możesz oceniać to negatywnie ale nie możesz odmówić im faktu że czują się pokrzywdzeni i w bezsilności sfrustrowani. Do tego
@MolibdenowyTadeusz: idze, idze - a co mnie to obchodzi że kilku idiotów nie może znaleźć partnerki? Tobie się coś pomyliło - „dystrybucja”? To nie towar - chcesz podupić, idź na dziwki.

To nie choroba. To #!$%@? i zidiocenie. Na szczęście bez wpływu na rzeczywistość. Do wyśmiania jeden idiota z drugim i tyle.
To nie choroba. To #!$%@? i zidiocenie. Na szczęście bez wpływu na rzeczywistość. Do wyśmiania jeden idiota z drugim i tyle.


Tego właśnie byś chciał, jednak to zawsze był ogromny problem i obecnie narasta.

Tobie się coś pomyliło - „dystrybucja”? To nie towar - chcesz podupić, idź na dziwki.


@motaboy: Brawo, brawo. Pięknie sprowadzasz dyskusję do szamba. Anglojęzyczne źródła naukowe używają tego pojęcia w tym kontekscie. Dystrybucja seksualna.