Wpis z mikrobloga

@Mr_NiceGuy: Ja nie szkaluję VI, można się kłócić czy faktycznie jest w tej części wystarczający "duch" serii HoMM, by nazywać ją szóstą częścią tej serii, ale jako gra jest całkiem niezła, warta spróbowania. Szczególnie spodobało mi się to, że w jednym mieście można rekrutować jednostki ze wszystkich zamków, o ile w tym zamku są zbudowane budynki tych jednostek. Inne fajne rozwiązanie to obszary kontroli zamków, dzięki którym nie można przejąć na
@Mr_NiceGuy: Kampania jest najlepsza w 4 i nie ma się tu co sprzeczać. Wiadomo, mechaniki mogą jednemu podchodzić innym nie. Mnie te zmiany w ogóle się nie spodobały, ale historia w kampanii jest nie do przebicia.

Ktoś w ogóle nie szkaluje VI/VII?


A 7 po naprawieniu większosci bugów jest naprawdę grywalna
@Mr_NiceGuy: Jest to najlepiej napisana historia. Widać napracowanie ( ͡º ͜ʖ͡º) Kampania każdej frakcji jest osobną historią w wielkim świecie, sprawia że bohaterowie, którymi dowodzimy wydają się malutcy. To natomiast ich problemy i rozterki są ogromne. Nie dowodzisz zjednoczoną armią świata, czy królestwem, odgrywasz pewną historię. Jedną z setek, w kunsztownie stworzonym uniwersum. Wielkie ściany tekstu, czasem z voice-overem, opowiadają nam o uczuciach i myślach bohaterów,