•  

  #zbocznienadzis

  Dzisiaj wprowadzimy dosłownie trochę pikanterii do sypialni...

  Figging

  W zasadzie wszystko co jadalne, można też implementować na śluzówkę. I o ile zamiast lubrykantu nie radzę stosować masła, o tyle już jako katalizatory bólu (więc i przyjemności) fajnie nadają się przyprawy.
  Osobiście nie polecam przypraw suchych. Wchłaniają wilgoć i nic potem nie wychodzi. Tak samo jak strzeżcie się przypraw mielonych. Prosta droga do zapalenia. Na początek proponuję wziąść na palec trochę substancji na palec i rozprowadznie jej po czy to łechtaczce czy napletku, żeby zobaczyć jak reagujecie na to natężenie bodźców i czy nie macie reakcji alergicznej.

  Ale już taki imbir. Świeży. Obrany. Odpowiednio wytoczony w kształt małego dilda czy też pluga? Świetna zabawa. Akurat imbir jest idealny dla początkujących - nie jest silnie ostry. Trochę piecze, ale bez tragedii. W przypadku dziewcząt, które będą miejscem w którym implementujemy przyprawy, proponuję przypięcie kończyn do nóg łóżka i włożenie obranego imbiru w pochwę... zapalenie papierosa / nalanie whiskey, zajęcie miejsca gdzie widać wszystko i oczekiwanie na efekty, z przyjemnym obserwowaniem ich.

  Miętol. Trubo fajna zabawa. Proponuję obojgu. Wysmarować penisa i brać się do roboty. Nie będę spojlerować uczuć.

  Papryczki chilli. Trzeba naruszyć skórkę papryczki, ale nie rozcinać jej. Z mocniejszymi papryczkami nie próbowałem - chilli było wystarczające. Znam przypadki, szczególnie wśród par gdzie pani lubi ostre jedzenie, pan niekoniecznie. Gdzie pan po spotkaniu z pieczeniem papryczki, był flakiem. Z drugiej strony, to może być fajna kara dla pana. Zresztą bawcie się sami i próbujcie różnych rzeczy.

  Do dłuższej zabawy przyda się obieraczka przy łóżku, żeby zapewnić dostęp do świeżych wart miąższu.

  Dla odważnych.
  Mimo, że to nie przyprawy, ale chodzi o to samo. Plush. Ćwierć tabletki dopochwowo. Wanna w okolicy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  #seks #bdsm #cuckold #choryskurwiel #choraskurwielka #wygryw #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #ddlg #biseksualizm #spanking #ekshibicjonizm

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Byl wczoraj u mnie niebieski l, to było nasze 6 spotkanie. Po tym jak zaczął cos inicjowac i ja odmówiłam pokazał mi screeny rozmów z dziewczynami które były na jego zawolanie kiedy cokolwiek mu sie chciało, wiele z nich zranił. i powiedział że seks ma na wyciągnięcie ręki. Z jednej strony mówi ze traktuje mnie poważnie, ze juz sie wyszalał a z drugiej pokazuje mi takie rzeczy przez które wychodzi na chuja i równocześnie chce żebym sie do niego zbliżyła (niekoniecznie nalega na seks ale chociaż na robótki ręczne) Czy to ja przesadzam czy on? Jaki on miał cel nawet w pokazywaniu tych rozmów?
  #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  #seks
  pokaż całość

  odpowiedzi (114)

 • avatar

  Dokładnie tak samo jak w Rosji i na Białorusi, swoją drogą wcale nie dziwi mnie fakt że polska prawica wzoruje się na tych krajach.
  #neuropa #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #polska

  odpowiedzi (131)

 • avatar

  Mam szwagra holendra, który poznał moją siostrę jakieś dwadzieścia lat temu. Od samego początku rozmawiali po angielsku. Potem urodził im się syn. Siostra mówiła do młodego po polsku, szwagier po niderlandzku.

  No i przyjechali ostatnio na wakacje do nas i siedzą sobie w kawiarence.
  -Dont be so boring. Say someting to him.
  -Ik verveel me. En jij?
  -Mamo mnie się nie nudzi

  Miny ludzi dookoła ... XD
  #heheszki #humor #3jezyki
  pokaż całość

  odpowiedzi (71)

Advertisement