Wpis z mikrobloga

Czołem mirki, ostatnimi czasy strasznie mi schodzi bateria w Xiaomi redmi 4x. Myślałem że to wina aktualizacji. Miałem MIUI10 więc wróciłem do MIUI8. Nie pomogło, bateria dalej schodzi za szybko. Poczytałem w necie i zainstalowałem Wakelock Detector lecz nie potrafię zanalizować jego wyników, nie wiem jak ograniczyć pobór poniższych procesów. #xiaomi #smartfon #android #miui
źródło: comment_lTushDTBtGP7o4y4UVEQDhZ7DBxkh6h2.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fildwo: msm_otg powoduje prawdopodobnie kabel bądź ładowarka. Po jej odłączeniu uruchamia się ten wakelock i nie wyłącza się, przez co widać te 19h aktywności.

Pozostałe wakelocki wyglądają bardzo dziwnie. 300 000 razy wybudzany przez jakiś sensor? Statystyki w wakelock detector kasują się po każdym odłączeniu od ładowarki, o ile ładowanie przekroczy 90% stanu baterii.

Odnośnie miui 10. Nie zgadzam się odnośnie panującej negatywnej opinii na wykopie odnośnie tej aktualizacji dla redmi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fildwo: musisz minimum używać telefonu jeden dzień aby wszystkie partial wakelocks się pojawiły. Ten program zbiera statystyki, nie może teraz Ci wyświetlić wszystkich danych. Odezwij się jutro :)

Tylko poblokuj tą aplikację w ramie aby mogła sobie działać w tle