Wpis z mikrobloga

@brakloginuf że ze sobą to dobrze, tylko miejsca trochę brak. Patrzylismy gdzie można jechać to aktualnie ceny są jak z kosmosu za nocleg. Rozmyslamy nad spędzenie sylwestra nad jeziorem w aucie, bo czemu nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Rilka: ano wiadomo że kilka dni przed to już wszystko zarezerwowane będzie. Jezioro i auto też spoko, najlepiej kupcie w pon trochę drewna do kominka i zróbcie sobie fajne ognisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@brakloginuf a to wcale nie głupi pomysł ( ͡º ͜ʖ͡º) ale z ciekawości sprawdzę też Groupon bo o nim kompletnie zapomniałam. Mieszkamy też trochę na zadupiu Polski i daleko do fajnych miejsc :/ dzięki za dobre porady ()
@Rilka: nie wiem jakie macie doświadczenia z biwakowaniem, ale jeszcze polecam zorganizować jakąś ledową mocną lampkę - nad jeziorem jest cały czas ciemno, więc bez źródła światła może być trochę dyskomfortu - sprawdzone nieraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drewno do kominka, rozpałka do grilla, nożyk - od razu jest klimacik przy wspólnym pieczeniu kiełbasek przy ciepłym ognisku
@brakloginuf a też szukałam restauracji, u nas w mieście sporo fajnych jest i sporo wynajętych albo po prostu zorganizowana impreza gdzie wejście za osobę 200 zł, to już lepiej jechać gdzieś w spokoju do innego miasta. Nie wiem zawsze mam ten sam problem mimo, że uważam że to noc jak każda inna. Ale przesady się mnie trzymają, ma być z niebieskim i koniec kropka :D