Wpis z mikrobloga

#pathofexile
Robie sobie marudera chieftaina pod flame totemy. Mam trzy i postanowiłem, że zamiast brać czwarty totem i rezygnować z zadawania obrazeń, wezmę
Elemental Equilibrium (Enemies you hit with Elemental Damage temporarily get +25% Resistance to those Elements and -50% Resistance to other Elements)
i dobiorę sobie jakiś skill zadający obrażenia od innego żywiołu (plus ewentualnie połączę go z cast on hit i klątwą zwiększającą obrażenia od ognia).
i teraz mam pytanie, jaki skill dobrać do mojej postaci który będzie miał za zadanie uruchomić -50%?
Myślałem o spark (ale są powolne ) lub arc, bo tych już używałem. Ale może są jakieś inne skille którymi mógłbym szybko zaatakować zarówno duże grupy jak i bossów bez podchodzenia do nich?

Jesli okaże się, że takie rozwiązanie się nie sprawdza, to wystarczy że cofnę 4 pasywne punkty więc nie ryzykuje że zmarnuje postać
  • 13
marudera chieftaina pod flame totemy


@Spojler22: () ale mi zrobiłeś przypominanie xd, fajny buildzik tak ze 3 lata temu.

Załóż sobie Malachai's Artifice i włóż do środka Vaal Lightning Trap. Rzucasz to na bossa i aktywujesz jednocześnie EE i shock.

Ten build jest w ogóle pod crit? Jeżeli nie to dodaj Elemental Overload z drzewa, jeżeli tak to ustaw sobie setup: Storm Brand
@Spojler22: ball lightning to najpewniejszy spell do nakładania ee, tak jak napisali wyżej można włożyć curse on hit jak potrzebujesz obrażen to flammability jak masz problem survi zmieniasz na enfeeble
@Zerp: @drzuo: osz kurde. No to ładnie. Dobrze, że czekałem aż uzbieram 4 punkty a ostatecznie spędziłem ponad godzinę czytając poewiki i poszedłem spać :P
Więc teraz muszę decydować czy brać tego czwartego totema i samemu już tylko w aury i cursy się bawić, czy zostać z trzema i dalej rozwijać własnego skilla
@Spojler22: ja też lightning ball uzywalem na początku, chociaż trochę za dużo czasu zajmuje.
Potem wrzuciłem added lightning damage w ringa I z shield charge wjeżdżałem w potwory, ale pewnie nie chcesz się pakować w sam środek.
@borsuczki_robio_sztuczki: właśnie dlatego zdecydowałem sie na totemy bo wolał bym przyglądać się z boku.
Zrobiłem sobie ARC totem hiero i bardzo fajnie sie nim gra, tylko syndykat na mapkach za często kończył się zgonem. I co jeszcze bardziej irytujące, otwieranie tych złotych boksów z których wyskakuje zgraja potworków tez bardzo często kończyła się zgonem zanim zdążyłem się ewakuować. Dlatego zdecydowałem się na kolejny build totemowy, ale tym razem bazujący na maruderze