Wpis z mikrobloga

Wow.
Na początku wspomnę, że osoba, która wysyłała mi paczkę pierwotnie, nie zrobiła tego i została mi przydzielona osoba zastępcza. Spodziewałem się przez to, że paczka, którą dostanę nie będzie najwyższych lotów, no bo jednak czasu mało a tutaj...no bomba!

Wszystko trafione w 100% szczękę do tej pory zbieram z podłogi. Zaczynając od bezbłędnie dodanych słodyczy, po świetne zapakowanie i zabezpieczenie zawartości, wszystko zostało bezbłędnie przemyślane i przygotowanie.

Najbardziej zaskoczył mnie odręcznie napisany list i świąteczny tzw. exploding box z postaciami Marvela. Samodzielnie zrobiony przez żonę mirka, który wysłał mi to cudo (więcej zdjęć w komentarzu)!

Ale i cała reszta, czyli koszulka i dwie filiżanki ze Star Wars, mini sztaluga z farbami czy dwa super piwa to żadne zapychacze tylko rzeczywiście dobrane z głową rzeczy na podstawie mojego opisu.

Paczka całkowicie przerosła moje oczekiwania i co tu dużo mówić - dziękuje, był to super prezent!

Na koniec wspomnę o @chybaDapi i @dobry_programista którzy stanęli na wysokości zadania i perfekcyjnie poprowadzili całą zabawę, wielkie dzięki za zorganizowanie tego! Mam nadzieję, że za rok również uda mi się wziąć udział w tej zabawie!

#wykopaka
Pobierz konradoryginalny - Wow.
Na początku wspomnę, że osoba, która wysyłała mi paczkę pier...
źródło: comment_c8UYj8SDZjnYVyQa46E2XKAcb7P8XtMB.jpg
  • 2