•  

Przyszła pora, bym i ja pochwalił się swoją paczką!

Dość długo musiałem czekać z jej otworzeniem i wrzuceniem tego wpisu - w czasie w którym przyszła ona do Paczkomatu ja byłem jeszcze w Holandii (moja ukochana odebrała ją za mnie (。◕‿‿◕。))

Wczoraj na początku kompletnie o niej zapomniałem - jednak bardzo szybko przypomniała mi, co to za paczka i skąd ją mam.

Moim "Secret Santa" w tym roku była Mirabelka @akNe

Powiem tak - paczka trafiła w moje gusta w 100%!

Z listu, który był dołączony do paczki miałem wrażenie, że byliśmy dobrani do siebie pod względem opisu z niezwykłą dokładnością. Oboje lubimy gotować, oboje widzimy swoją przyszłość jako właściciele interesu branży gastronomicznej. Życie zweryfikuje, czy te plany i marzenia się spełnią - za co i ona i ja będziemy nawzajem trzymać kciuki, by się powiodło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oto zawartość paczki:

1. Książka o street food - jako, że bardzo lubię gotować i widzę swoją przyszłość w branży food trucków. Może któryś z tych przepisów będzie widniał w menu - kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Butelka whisky - lubię whisky. Nawet bardzo lubię whisky. Nigdy nie piłem tej właśnie marki, dlatego ta śliczna karafka będzie oczekiwała na jakąś specjalną okazję (ʘ‿ʘ)

3. Skarpetki świąteczne - zdecydowanie lepsze niż te, co wrzucałem jakiś czas temu (o czym też zostało wspomniane w liście ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Mega urocze, mimo że jest po świętach to będę miał je dziś na nogach, a co!

4. Świąteczny kubek - herbata pita z tego kubka będzie smakować dużo lepiej niż zwykle ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

5. Kurwa pryncypałki (。◕‿‿◕。)

6. Michałki Białe - bo prawilna paczka musi się składać z tych Michałków, bez tego się nie liczy!

7. Czapka Mikołaja, skarpeta Mikołaja - w to było owinięte i zapakowane wszystko powyżej.

Całość wykonania zrobiła na mnie mega pozytywne wrażenie, paczka spowodowała, że na mojej twarzy pojawił się naprawdę szeroki uśmiech. Cieszyłem się jak dziecko, zarówno rozpakowując każdy element paczki jak i czytając list (。◕‿‿◕。)

Jeszcze raz dziękuję @akNe - paczka zrobiła mi dzień. Z pewnością dostaniesz zaproszenie, jak już uda mi się z otwarciem swojego food trucka czy końcowego marzenia - pubu. O ile do tego czasu nie usuniesz konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokaż spoiler Jestem kiepski w tworzeniu relacji, może to wszystko brzmieć nieco chaotycznie - ale to może z powodu wielu wrażeń z ostatnich dni :)

#wykopaka

źródło: IMG_1756.JPG