Wpis z mikrobloga

zamiast robić eksperymenty typu #klaudiusz to poróbcie na #olx
masakra najgorszy sort ludzi jaki tylko istnieje XD sprzedaje nowy sprzęt który można kupić wszędzie drożej o minimum 500 złotych więc oferta chyba fajna XD Napisałem, że odbiór tylko osobisty bo nie chce żeby jeden drugiego oszukał ( no w końcu to olx XD) dobra, dzwoni jeden
k: aktualne?
ja: tak aktualne.
k: a co tam hehe jest w tym zestawie hehe
ja: wszystko jest szczegółowo opisane w dodatku są zdjęcia
k: a hehe a tylko odbiór osobisty bo ja z #warszawy wie pan hehe ze stolicy hehe POLSKI to bym musiał dojechać hehe
ja: tak tylko odbiór osobisty, mogę sprzedać przez allegro. ma pan niedaleko ze HEHE STOLYCY
k: no to wie pan, ja to mogę kupić ale musiałby Pan mi ze 2 stówki opuścić bo pociągiem bym przyjechał XDDD
ja: oczywiście, proszę przyjeżdżać.

już 4 osoby na dworcu dzwoniły, gdzie jestem, hehe poszło stówkę taniej.

serio sprzedać coś w polsce co jest "PREMIUM" januszom okazji po cenie 1500 zł gdzie norma to 2k to jeszcze chcą zwrot za pociąg, obiady XD ale jak się mówi, że mogę sprzedać za pobraniem ale przez #allegro to od razu, że nie nie albo, że zaraz zadzwonię XD no #!$%@? XD #januszebiznesu #cebuladeals
  • 9
@evilekeye:
mimo, ze w opisie jest, że cena nie podlega negocjacji i nie wymieniam się to i tak dostaje zapytania jaka cena ostateczna a jak odsyłam do opisu oferty:
_"ch*j ci w dupe, kupiłem taniej z aliexpress"_
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety zgłoszenie takich typów jest utrudniane przez olx, cale to ich wsparcie jest dramatem. Wywalają ogłoszenia w kosmos, bez podania przyczyny. Tzn, jest... podają 10 prawdopodobnych