Wpis z mikrobloga

Ciekawostka z przeszłości. Czasopismo Świat Gier Komputerowych powstawało w Bydgoszczy przy ulicy Jagiellońskiej 12A. Było wydawane przez ponad 10 lat - od grudnia 1992 do lipca 2003. Był to jeden z najdłużej wydawanych periodyków tego typu w Polsce.
W tym roku została przygotowana specjalna edycja tego pisma na Pixel Heaven 2018.

Jeśli posiadacie stare gazety o grach wideo i chcecie się ich pozbyć - nie wyrzucajcie ich! Chętnie przyjmę je jako eksponaty do prowadzonego przeze mnie Muzeum Konsol i Gier Wideo w Bydgoszczy.
#bydgoszcz #retrogaming #gry
Szyszkownik_Kilkujadek - Ciekawostka z przeszłości. Czasopismo Świat Gier Komputerowy...

źródło: comment_hxYnlCDzTwEW7rAfU1OrElo1lqSa90bz.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szyszkownik_Kilkujadek: o kurde trochę "nostalgłem" pamiętam jak byłem gnojem I ktoś z sąsiadów zostawił parena#cie numerów na klatce żeby sobie ktoś wziął. Przygarnąłem wszystko co było :D pamiętam, że była recka Quake itp. Miło wspominam :) Pierwsze klasy podstawówki mojej ehh
@Szyszkownik_Kilkujadek: za wstęp do "muzeum" chcecie 9 pln, ok rozumiem wolny rynek, no ale szanujmy się tez w drugą stronę, na olx czy allegro full ludzi sprzedaje te i inne magazyny po 10 pln bo retrogaming jest w modzie, więc napiszcie chociaż że skupujecie ten kontent po kilka złotych zamiast januszować