Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wszystko czarno na białym - dosłownie. ¯\_(ツ)_/¯ Miasto Zakopane przesłało nam "umowę" na organizację imprezy sylwestrowej zawartą pomiędzy TVP a Zakopanem. Całość do "poczytania" tu.
  Koszty poniesione przez miasto to 1.100.000,00 zł.

  pokaż spoiler Czekamy jeszcze, co w odpowiedzi na to samo pytanie dostaniemy od Warszawy i Katowic.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #sylwester #zakopane #watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #ciagniemywladzezajezyk
  pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • avatar

  Do czego to doszło. TVN pokazuje mszę, a na TVP skoki xD
  #gdansk

  odpowiedzi (11)

 • avatar

  Ogladam #sexeducation na #netflix i jestem aż w szoku. W 3 odcinku 17 letnia dziewczyna idzie dokonać aborcji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zakłamane pokazanie rzeczywistości - po prostu poszła o 17 do fajnej kliniki, wypisała papiery i o 18:30 z niej wyszła jak gdyby nigdy nic, a po zabiegu dostała pudding czekoladowy. Bez kwoty do zapłaty, bez powikłań, bez jakiś przemyśleń. Tak po prostu zrobiła aborcję, a wieczorem uczyła się na następny dzień do szkoły. Była też tam kobieta, która mówi, że jest tak już któryś raz z kolei i nikt nie widzi w tym problemu.
  Mam nadzieję, że jakoś pociągną ten wątek, bo ten odcinek pokazał tysiącom nastolatek, że nie trzeba się zabezpieczać, skoro można od tak za darmo i w ciągu godziny mieć aborcję bez żadnych problemów. Nawet bez jakiejkolwiek obecności rodziców.
  #seks
  pokaż całość

  odpowiedzi (167)