Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: a mi trochę brakuje nwo i czipów. mieliśmy być już wszyscy zaczipowani a nad całym światem maił władze sprawować światowy rząd a z nieba chemitrailsy jak deszcz, miał obowiązywac światowy pinionc - globo.

i co? i #!$%@?.
zamiast światowego rzadu dostaniemy emancypację kobiet idzieci mulatów?
a #!$%@? to! chcę swój czip, tuska z sorosem w rządzie i codzienny oprysk chemitrailsów i raz do roku przydziałową szepionkę z rtęcio.

nie tak
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Celowe działanie. Heh. A ja się od paru ładnych lat próbuję dowiedzieć jaki dokładnie jest CEL tego "celowego działania"... i jakoś nikt mi nie chce odpowiedzi udzielić.

No bo załóżmy że to wszystko prawda i dochodzi do ostatecznego Upadku Cywilizacji Białego Człowieka, biali mężczyźni zostają fizycznie wyeliminowani a białe kobiety mają prikaz ruchania się z czarnuchami.

I co teraz? Co udało się tym osiągnąć? Jaki jest następny punkt programu w
  • Odpowiedz
@mnik1: on trochę popłynął ale ogólnie prawdę powiedział. Tak to się teraz zmienia, jeszcze 30 lat temu było całkiem inaczej (ale odkrycie). Co raz gorzej, moim zdaniem w tej sferze.
  • Odpowiedz
Jaki jest następny punkt programu w planie NWO?


@mnik1: Eliminacja azjatów, potem murzynów, potem mulatów, a potem wszystkich co się jeszcze ostoją.
  • Odpowiedz
@saddsafad: Ale czaisz, że to jest jednostkowy przypadek?
Tak nie wygląda ogół.

Wyjdź do ludzi i poznaj ich.
Mam ci wklejać smsy durnych facetów i będziesz przez to myślał, że wszyscy mężczyźni to debile?
  • Odpowiedz
@GordonL:
dobra, może nie jednostkowy ale promil, tu na wykopie był nawet tag matkapolka czy coś.

Na ogół to działa to na partnerstwie, lub żona bierze kase od męża.

Wyjdź do ludzi i poznaj ich.


ale jak? gdzie?

am ci wklejać smsy durnych facetów i będziesz przez to myślał, że wszyscy mężczyźni to debile?

bo faceci to debile, duża cześć, nie mówię tu o inteligencji, ale faceci dają się nabierać na
  • Odpowiedz
dobra, może nie jednostkowy ale promil, tu na wykopie był nawet tag matkapolka czy coś.


@saddsafad: I promil pozwala na ogólne twierdzenia? Nie.

bo faceci to debile, duża cześć, nie mówię tu o inteligencji, ale faceci dają się nabierać na te sztuczki kobiet, że aż przykro się robi, już wiele historii w rodzinie słyszałem jak kobieta chłopa okradła/zostawiła/oszukała, a tylko raz taki przypadek słyszałem, że chłop kobiete zostawił. Ale dobra moja
  • Odpowiedz
@GordonL: naprawdę bronisz zdradzających?! Naprawdę!? Nic ich nie usprawieldiwia, nic. Nie ważne czy to kobieta czy m, powinno się ich piętnować. Jeśli coś się nie podobało to się rozejdzie a nie takie akcje, a potem problemy ma dziecko największe, znam taką historię, chłop rogi przyprawiał cały czas, znalazł sobie kochankę na dłużej, tak żyli przez pewnien czas, aż się wydało. Rozwód, dziecko ma problemy, a ona (kochanka) go pościła w #!$%@?
  • Odpowiedz
naprawdę bronisz zdradzających?! Naprawdę!? Nic ich nie usprawieldiwia, nic.


@saddsafad: Nie, nie bronię.
Ale... często jest tak, że ten zdradzony sam zdradzał wcześniej. Serio.

I teraz jest sam. Gardzę nim, bo rozwalił rodzinę.


@saddsafad: No i czemu nie piszesz, że faceci zdradzają?
  • Odpowiedz
@GordonL:

Zawsze to jednak facet zdradzał.


#!$%@? to są. Ja bym nigdy nie zdradził, no ale teraz to przegryw jest nikim dla kobiet. Chyba ze ma kase to beciak w sam raz, albo samotna matka z dzieckiem
  • Odpowiedz
@GordonL:

No i czemu nie piszesz, że faceci zdradzają?


Zdradzają, zdradzają. Moja opinia jest taka, że to i tak trochę wina tych kobiet. "Ale jak to!!!" Otóż, niech sobie wezmą normalnych mężczyzn a nie chadów, przystojniaków bogatych itp. bo tak to się kończy. Trzeba się dobrać na wszystkich poziomach, a różowa brzydka on ładny, ona biedna on bogaty i takie są problemy później. Do tego jeszcze teście, którzy dolewają oliwy do
  • Odpowiedz