•  

  Hejka, przepraszam za brak wiadomości o moich grach, wróciłem. Pozwólcie mi wyjaśnić co się zmieniło, jakie są moje plany na przyszły rok:
  #donislawdev <-- obserwuj

  1. Wszystkie moje gry dostały aktualizację (od pierwszej gry, do ostatniej), głównie poprawki błędów i poprawki kompatybilności (moje stare gry WebGL, są o 50% mniejsze). Moje gry Android (stare) dostały wsparcie dla ARM64 i X86. Oprócz tego zmniejszyłem ilość reklam :-}
  * Mirkowanie też :-} #donislawmirkowanieclicker #mirkowaniegra Tu wiecej info Info o Mirkowaniu

  2. Rybak (moja ostatnia gra) dostała wczoraj aktualizację z nowymi rzeczami (prestiż pracowników i łódź podwodna z poszukiwaniem legendarnych przedmiotów) + wiele poprawek błędów. Dodatkowo obecnie pracuję nad kolejną aktualizacją, zapraszam do sprawdzania gry:
  Android
  Amazon Android
  Online

  3. Moje wszystkie gry są od teraz dostępne na Game Jolt (Android):
  Game Jolt

  Jakie są moje plany na przyszłość( ͡° ͜ʖ ͡°)?

  1. Port Rybaka na IOS, moje gry są 100% kompatybilne z IOS, po prostu nigdy nie miałem pieniędzy, aby portować je na IOS. Na 100% będzie port Rybaka/Mirkowania/Drzewka, co do reszty gier to zobaczymy. Planowany termin to luty.

  2. 2019 będzie rokiem mojej pierwszej gry na PC (Win, Linux, MAC) + może inne platformy. Gra powinna być dostępna w early acess na Steamie w 2019/2020. To będzie moja pierwsza płatna gra, będzie to Yerba Mate Tycoon :-}
  * Nie ma powodów to zmartwień, gra będzie grywalna nawet dla osób, które nie wiedzą czym jest Yerba Mate :-}

  3. Chce się skupić na "tworzeniu" gier z graczami + lepszym marketingu:
  - Stworzę e-mail newsletter
  - Stworzę grupe na Discord
  - Mój Yerba Mate Tycoon będzie płatną grą, planuję rozdawanie (od czasu do czasu) kluczy (minie jeszcze sporo czasu, nim gra dotrze do Early Acess) na moich mediach społecznościowych + e-mail newsletter.
  - Early Acess będzie wspaniałą okazją do zebrania feedbacku od graczy, odczuć co do gry, od czasu do czasu planuję też się was pytać co sądzicie o pomyślę xxxx.

  Przepraszam za długi post, mam nadzieje, że 2019 będzie lepszym rokiem niż 2018 albo chociaż nie będzie gorszy. Dziękuje za każdą formę wsparcia, za każdę pobranie i zagranie w moje gry. Więcej informacji w 2019 xD.

  Nie chcesz przegapić ważnych informacji? Wesprzyj mnie

  Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
  Lista<--- Zapraszam (Wołanie do statystyk z moich gierek, premier moich gier, beta/alpha testy, bez spamu, jest to lista wołania, wystarczy się zapisać). Warto też obserwować moją osobę na Wykopie.
  Facebook <--- sprawdź
  Twitter

  *Jeśli ktoś jeszcze nie widział znaleziska z podsumowaniem mojego #gamedev to Zapraszam

  #gryandroid #android

  źródło: DsoZ2HVWsAUImxk.jpg