•  

Kto dostał najwięcej yerby w tej edycji wykoPAKI?

pokaż spoiler No ja!

W końcu dotarła paczkuszka i do mnie. Niestety, również i mi zdarzyło się, że mój pierwotny nadawca paczki nie wywiązał się ze swojego obowiązku i nie przygotował paczki. W II turze natomiast miałem przyjemność trafić na @kamilguti, który przygotował dla mnie niesamowitą przygodę wśród nowych smaków!
    Przede wszystkim dziękuję Ci @kamilguti za list - pomimo, że był pisany na szybko dał mi mnóstwo radości i z przyjemnością go czytałem. Mam nadzieję że Twoje plany się powiodą :)
    Do tej pory nigdy yerba mate nigdy nie pijałem, ale od dłuższego czasu słyszałem o niej dużo i zastanawiałem się, czy nie spróbować - teraz to już nie problem, bo w mojej paczce znalazło się łącznie 1 kg yerby w bardzo wielu kompozycjach! Ja i moja dziewczyna jesteśmy wdzięczni, że będziemy mogli spróbować tego słynnego suszu :)
    Ze słodyczami również świetnie się wstrzeliłeś - bardzo lubię jeżyki jak i michałki, chociaż jest tu pewien problem... Ponieważ niepisana zasada wykoPAKI mówi, że za ciemne michałki od razu wpisujemy na listę hańby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale tym razem Ci to przepuszczę, bo w końcu to paczuszka dla mnie (ʘ‿ʘ)
    Dostałem również alkohole - piwo w stylu american india pale ale oraz kawowy bimberek. Chętnie ich spróbuję, chociaż boję się że bimberek mnie sponiewiera - dawno nie miałem okazji pić takiego trunku :)
    Największe zaskoczenie zostawiłem na koniec - jest to kiełbasa wytwarzana przez rodziców nadawcy, która niesamowicie pachnie i jeszcze lepiej smakuje (nie mogłem się powstrzymać). Użyto w niej niespotykanej przeze mnie wcześniej w kiełbasach kompozycji przypraw, mocno czuć dym wędzenia oraz rozpływa się w ustach :D Gdyby Twoi rodzicie planowali sprzedaż to od razu rezerwuje z 10 kg tej kiełbasy :D
    Jeszcze raz dziękuję Ci @kamilguti za tą ekscytującą podróż po smakach i zapachach - za każdym razem, jak będę pijał yerbę będę pamiętał, od kogo ją dostałem. A jak się zestarzeje to opowiem o Tobie wnukom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopaka