•  

    . @wykop @m__b: Prędzej czy później będziecie musieli wprowadzić jakąś sensowną segregacji treści na tym portalu. Aktualnie to jest jedno wielkie wysypisko materiałów, które są wciskane wszystkim użytkownikom, bez jakiejkolwiek możliwości nawet zgrubnego przefiltrowania. Tagi? Nikt nie taguje sensownie tych znalezisk...

    Po za tym zamiast kruszyć kopię o te kilka zdjęć, które były publicznie dostępne w internecie. Może po prostu zagryźć zęby i przestać z tym walczyć @a__s? Bynajmniej nie ma się czego wstydzić, a walka z tym tylko zwiększa zasięgi tej sesji zdjęciowej... Kolejne pokolenia użytkowników się o niej dowiadują, bo kiedy ostatnia afera była 5 lat temu? Co jak co, ale wy powinniście wiedzieć jak działa internet. Już wszyscy by zapomnieli, a tak wraca jak bumerang, bo dzieciaki mają zabawę i wydaje im się, że coś w życiu robią krzycząc w internecie i spamując zbożem na portalu ze śmiesznymi (i nie tylko) obrazkami.

    pokaż spoiler P.S Myślicie, że jak jakaś dziewczyna wrzuci zdjęcie na r/gonewild i za pół roku zmieni zdanie, usunie, to później banuje wszystkich w internecie, którzy to zdjęcie powielają?


    pokaż spoiler Może ja nie rozumiem tej całej afery... Ale trzeba jedno pamiętać, wykop ma wielu różnych użytkowników i to na barkach administracji spoczywa ogarnięcie community... a to od zawsze robią tragicznie. Z jednej i z drugiej strony jest trochę winy.

    Gorące dyskusje ostatnie 12h