Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Mirki zrozumcie położenie Michaua, @m__b zrozum Mirków.

Rzeczywiście ciężki czas nastał dla wykopu, afera za aferą, ale akurat Zbożówy 2 nie rozumiem zupełnie. Już większe oburzenie u mnie wywołała afera z #wgw, gdzie przegrywy osiągnęły szczyt #!$%@? stalkując dziewczynę, którą chciała po prostu podzielić się ze światem swoimi cyckami xD

Wracając - co ma zrobić Dr. Białkov, kiedy na jego portal przeprowadzany jest zmasowany atak pedofilów? Zablokować rejestrację nowych użytkowników kompletnie? Zablokować dodawanie treści na kilka dni zanim to się uspokoi? Białek prowadzi firmę, a nie forum na phpBB by Przemo. Nie może pozwolić sobie na jakiekolwiek ustępstwa w kwestii szarżującej maszynki do robienia pieniędzy. Umowy sponsorskie? Myślicie, że przez kilka wpisów o treści pedofilskiej firmy nie będą chciały współpracować z takim hegemonem jak wykop? XDD Macie 13 lat, że w to wierzycie? Szkalujecie wykop dla Uwagi TVN? XD Mało razy to gówno popsuło krew i dobre zdanie o internautach? Nawet nie żal mi tych, którzy tracą kilkuletnie konta wrzucając cycki @a__s. Serio. W większości dorosłe Mirki i dojrzałe Mirabelki zachowują się jak rozwydrzone dzieciaki, które nie rozumieją, że rodzice nie chcą zrobić czegoś po ich myśli. Myślicie, że wykop nie stara się naprawić tego całego bajzlu i mają w nosie jakie treści trafiają na ich portal?

Panie Białek, a Pana to Bóg opuścił? Po raz kolejny afera i po raz kolejny śpicie. Brak wyjaśnień na czas, oświadczenie trafia na Mirko, kiedy afera wygasa już śmiercią naturalną bo porozdawaliście obok słusznych banów, jakieś banany z dupy i użytkownicy są już zrezygnowani. Nie pracujecie w sektorze publicznym w jakimś Urzędzie, tylko dbacie o swój własny portal, swój własny biznes. Musicie być na straży 24h na dobę. Jest to ciężkie? Ok, ale kiedy już ugruntowaliście swoją pozycję na rynku i idziecie biznesowo tylko w górę, to waszym głównym, zasranym obowiązkiem powinno być dbanie o PR. Nie dla użytkowników, nie dla mediów, żeby dobrze o was mówiły, tylko dla siebie. Dla dbania o tę frazę, którą ktoś kiedyś do Was przypisał "elita polskiego internetu" (czy jakoś tak). Ciężko jest wam znaleźć osobę, którą będzie żyła całym wykopem razem ze zwykłymi zielonkami, pomarańczkami i bordo? Przykro mi, ale Ania S. jest już spalona w tej kwestii. Czy po raz kolejny na wykopie muszą się aktywować jacyś dziwni Kamikadze, którzy a) napierdzielają znaleziskami o zbożu; b) rzucają zdjęcia a__s na mirko, żeby zdobyć troszkę waszej uwagi i żebyście wyrazili swoje zdanie, uspokoili ich, pokazali że pracujecie nad danym problemem. Nie rozumiem. Nie zależy wam już na tym portalu, macie inny lepszy projekt? Tniecie koszta i #moderacja pracuje tylko po 2h dziennie? Nie liczcie na to, że każda afera rozejdzie się po kościach tylko zacznijcie robić coś, żeby każdy problem ugasić w zalążku.

To mówiłem ja, niby szary użytkownik wykopu, a jednak pomarańczowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dajcie z 3 plusy bo zamiast prasować koszulę na sylwestra to pisałem to gówno.

#afera #zboze
  • 2
@Szkocik: akurat dobrze napisane. Byłem "na żywo" w czasie gdy rodziły się ostatnie afery i też zobaczyłem, że na pierwszej linii frontu powinna być @Moderacja, która miała wyjebkę. Nie wiem ilu moderatorów zatrudnia wykop, ale chyba za mało. Ostatnio po wielkiej burzy na nocnej jak grasował pedofil, to wpisy kasowano do 6 min, wcześniej nawet i 5 h wisiały. Cały proceder też trwał blisko 2 tygodnie, więc też uważam że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcel_pijak: No właśnie to jest problem tego portalu, że jedyną "respektowaną" z wnętrza osobą jest Michał. Przecież gdyby takie oświadczenie wydała dzisiaj AS to by wykopki ją zjadły. To nie jest mały biznes, więc tym bardziej powinni zadbać o to, żeby na portalu był taki "mediator", który będzie mógł wejść w środek burdy, powiedzieć coś od siebie, wyjaśnić jak to wygląda od strony Michała i reszty ekipy. Ja bym nie wywoływał