Wpis z mikrobloga

Raz w roku chyba można, nie popadajmy w histerię. Seby nawalające gównohukami tydzień przed i po też mnie #!$%@?ą, żeby nie było.
Przez ten skowyt aż mam ochotę sama #!$%@?ć fajerwerkami ile wlezie, na złość tym, którzy #!$%@?ą nie szczelaj bo psa mi straszysz. To #!$%@? zadbaj o niego, żeby się nie bał. Do weterynarza, niech da coś na uspokojenie i tyle. Lubię fajerwerki i nie zamierzam z nich rezygnować tylko dlatego, że twój chodnikowy obesraniec się tego boi. To może jeszcze zdelegalizujmy burze i odkurzacze, bo łolaboga psy się bojom, to dla nich stres i takie tam. Jak odkurzacie, to się już przestajecie tym przejmować, że zwierzak się boi, nie?
#sylwesterzwykopem #fajerwerki #gownowpis #zalesie
Pobierz ririsu12 - Raz w roku chyba można, nie popadajmy w histerię. Seby nawalające gównohuk...
źródło: comment_rldPo2gvh8MuVpi9qpK45vNBZPmQcl1c.jpg
  • 1
@ririsu12: O to to!
Seby z achtungami były i będą, ale to jedynie kuleje egzekucja prawa zakazującego strzelania poza 31.12 i 01.01, więc tu wonty mieć do policji i SM.
Natomiast uwalanie ładnych pokazów, bo grupka futrzastych #!$%@?ów dostaje wścieklizny, to jest typowy dyktat mniejszości.