Wpis z mikrobloga

Zepsułem dziewczynie swieta XD Wołam @janusz_pol i @lakukaracza_ bo myśle że go to zaciekawi
Przez ostatniego bana musieliście czekać na to tydzien, ale mysle że warto. Miałem wrzucać na wigilie, ale dostałem bana.
Mój chad złapał ofiarę 19 letnią WIERZĄCĄ dziewczynę, która zamiast spędzić wigilię z rodziną wolała knagę chada. Najlepsze było to co miała na profilu że jest wierząca i dla niej wiara jest bardzo ważna XDDDD
Oczywiście wystawiłem ją i prawdopobnie zepsułem dziewczynie świeta. No i mam pytanie dla was katole: gdzie jest wasza wiara co?
Wszystko tylko na pokaz i takie gadanie że jest się wierzącym, a robienie zupełnie czego innego.
Najlepsze jest to że wierząca dziewczyna zostala, oszukana przez czciciela SZATANA MUHAHAHAAHA
-----------------------------------------
Niestety pewne fragmenty musiałem zamazać, bo nie chcę żeby ktoś odkrył moje konto, a tam była podana moja i jej lokalizacja
#przegryw #klaudiusz #afera #logikarozowychpaskow #bekazkatoli #badoo #tinder #gniewstulejarzy #p0lka #mizoginia
J.....m - Zepsułem dziewczynie swieta XD Wołam @januszpol i @lakukaracza bo myśle że ...

źródło: comment_AjxDjbKcKXyLLWU8oceCaf28cLSvxHwV.jpg

Pobierz
  • 203