Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#seks #seksy #sex #medycyna #ssri

Chciałem zapytać o SSRI na przedłużenie seksu. Czy ktoś stosował? Czy to faktycznie działa? Jeśli tak, to ile dodatkowego czasu można uzyskać? Co z potencją po zażyciu? Jakieś opinie?

A może i #rozowepaski coś wiedzą na ten temat? Może ich faceci stosują?

(Jeśli nie chcecie pisać publicznie, proszę o info na priv - gwarantuje dyskrecję)
  • 12
@czuly_mirek: Sam efekt jak najbardziej istnieje natomiast jak wyzej powiedziano leczenie samo w sobie problematyczne.
Lek zarejestrowany w tym wskazaniu czyli Priligy kosztuje powyżej 20zl za tabletkę wiec dla większości odpada, zaś leczenie konwencjonalnymi SSRI off-label to trochę jak z armaty do wróbli.
@John_archer ale przecież zużywa się jedną tabletkę przed stosunkiem więc efekty uboczne raczej nikłe ?

Czy ktoś stosował lek ? Po prostu nie wydaje mi się aby był realny spadek libido przy zażywania kilku tabletek w miesiącu (?)
@czuly_mirek: uzywalam, jestem kobieta. Moj facet tez uzywal. Mozesz miec miekka fajke jesli wezmiesz za duzo albo za czesto. Moj facet dostawal to na kamienie nerkowe, ja dostalam na bol plecow.
@czuly_mirek: @mag272:

Używałem i polecam. Masz do wyboru te, które zażywa się zaraz przed stosunkiem (dapoksetyna), lub standardowe na depresję, które zażywa się cały czas (najczęściej sertralina). Przerabiałem obie opcje.

Pierwszy raz po dapoksetynie już po seksie zrobiło mi się słabo pod prysznicem i musiałem sobie poleżeć w spokoku tak z 20 min później, żeby do siebie dojść. Po sertralinie miałem lekkie rozwolnienie przez drugi tydzień brania, z tym, że