Wpis z mikrobloga

@Miyazaki: Dzięki za komentarze :) Cieszę się że mimo olewki po pierwszym zdaniu zdobyłeś się jeszcze na pozostanie dłużej i pozostawienie kilku dodatkowych uwag. Właśnie tak chcę aby na wpisy reagowały takie osoby jak ty. Brutalizm ciekawy ale mnie nie interesuje na dłuższą metę ;)
@Miyazaki: Azja z racji różnicy kulturowej i całkiem odmiennego piśmiennictwa nie nadaje się na wzorowanie - no może inspirację. Nie wiem co mam oglądać na tej stronie - nie znam brandów stron, które są tam zacytowane. Ale mimo wszystko dzięki za zaangażowanie.
@Miyazaki: Hehe, dzięki :) Kilka lat temu pewnie tak by było. Wieloletnia praca z ludźmi i prowadzenie własnej działalności wyrabia charakter. Wszystkiego Najlepszego na Nowy Rok! Mamy jeszcze 20 minut świętowania.
@to_znowu_ja: Tak, znalazłem na innych bo warto porównać się do innych artykułów w tej tematyce. Trendy wymienione u mnie są stworzone z obserwacji. W sierpniu mało kto pisze o trendach na 2019 rok ;) Tak jak wspomniałem, wszystkich nie zadowolę. Dzięki za feedback.