Wpis z mikrobloga

15 lat i przegraństwo życiowe
-krzywe zeby
-tzw ruska morde
-otyłość
-płaskostopie
-prawiczek
-nigdzie nie byłem
-nosze okulary przez które się śmieją ze mnie w #gimbaza
-ani razu nawet nie trzymalem dziewczyny za reke
-na bibie na koniec podstawówki tańczyliśmy w kółku i wylosowałem że musze zatańczyć z dziewczyną 9/10, a ona powiedziała że nie będzie tańczyć z takim grubasem i wieprzem, a ja uciekłem wtedy ze szkoły
-koledzy się ze mnie śmieją bo jestem rudy
-przed świętami gdy wyszedłem z szatni po wf kiedy byłem spocony koledzy mnie popchneli na dziewczyne która mi się podoba. ona mnie walneła plecakiem w głowe i zaczeła krzyczeć że jestem #!$%@?
-w tamtym roku miałem przypał, bo przyniosłem piwo marki tyskie żeby zaimponować kolegom. na przerwie jak zawsze debile mi zabrali plecak, później zaczeli wysypywać wszystkie rzeczy włącznie z piwem które wylądowało pod nogami pani gosi (naszej wychowawczyni) i odrazu mnie wysłała do dyrektorki

mam juz tego dosyc, nie mam wogole planow na przyszlosc w zyciu, najchetniej siedzialbym caly dzien w domu i gral w #rocketleague #fut a nie szedl do gimbazy siedzieć z idiotami
#gimbaza #przegryw ##!$%@? #stulejacontent #depresja #feels #oswiadczenie
Pobierz gimbus-przegrywus - 15 lat i przegraństwo życiowe
-krzywe zeby
-tzw ruska morde
-o...
źródło: comment_zZ31w45M4J86fS5BxLAVtjCU6xvEeL90.jpg
  • 19
@gimbus-przegrywus: ale zaraz masz licbaze, techbaze i wgl. U mnie w pato gimbazie oczywiście było okropnie ale już w techbazie jest super. Nikt mnie nie szkaluje a przez to że w szkole jest +/- 1k ludzi to nikt mnie nie zauważa. Wytrzymaj i jest szansa że przynajmniej w tym aspekcie będzie lepiej (no chyba że idziesz do zawodówki to wtedy #pdw )
@gimbus-przegrywus:

Po 1. Nie przejmuj sie innymi ludzmi, tak jak Ci wyzej pisza, za 10 lat 3/4 z nich bedzie na emigracji pracowalo w UK w jakis spozywczakach.

Po 2. Przestan #!$%@? slodycze, czipsy, slodkie napoje i soki. Musisz miec jakis fundament do budowania pewnosci siebie i poczucia wlasnej wartosci, a obranie celu takie jak schudniecie doskonale sie do tego nadaje, tym bardziej, ze masz naoczne efekty po kilku tygodniach trzymania
@gimbus-przegrywus wiara w siebie to podstawa, nie? jeżeli faktycznie obierzesz sobie cel (na początek mały) to ci się uda. użalanie bez próby zmiany jest bezcelowe. trudna sytuacja, nie powiem, ale parę lat temu w gimnazjum byłam w identycznej (tak, w każdym aspekcie, który wymieniłeś - nawet niektóre wydarzenia też mam za sobą) i myslalam, że to koniec. obecnie nauczyłam się jednego. trzeba miec #!$%@? na ludzi, którzy życzą ci źle i pracować