Wpis z mikrobloga

mirki co mam zrobić, niedługo w #gimbaza będziemy mieć #gimnastyka mamy przewroty w tył w przód stanie na rękach podciąganie itp a ja nie umiem zrobić nic z tego, co roku jestem #!$%@? pośmiewiskiem. rok temu gdy robiliśmy przewroty to prawie złamałem noge. przy staniu na rękach musiało mnie podnosić 2 największych chadów w mojej szkole a na wszystko patrzyla dziewczyna ktora mi sie podoba. nie podciagne sie tez bo waze 78kg przy 171cm

chyba sie zajebe
#przegryw #stulejacontent #oswiadczenie ##!$%@? #zalesie #gimbaza #szkola
Pobierz gimbus-przegrywus - mirki co mam zrobić, niedługo w #gimbaza będziemy mieć #gimnastyk...
źródło: comment_ySa0gQAIXeNzlVcEdD6XAPJoopuU5QrW.jpg
  • 15
@gimbus-przegrywus: Ja jak kiedys robilem przewroty to mi cos chrupnelo w szyi i nie moglem oddychac ale po chwili przeszlo, bolalo przez nastepne dwa dni jakby sam szatan belzebub gwiazda zaranna i najwiekszy #!$%@? z wszystkich #!$%@? #!$%@? mi butami w kręgi, do tej pory czasami mnie boli kark i jakos dziwnie chrupie ¯\_(ツ)_/¯ zyje co prawda ale od tamtej pory nie zrobilem przewrotu ani razu XD
@Skerv_von_Wilfried: Jest otyły a nie gruby. Paradoksalnie, przy tej wadze na siłowni znacznie lepiej mu pójdzie niż na siłowni (ja mam 174 i ważę 77 ćwicząc a to i tak wydaje się mało).
Ale jeśli jest ulańcem to pewnie wygląda przy tym słabo. Per se, waga zła nie jest, bardziej stosunek sadła w niej. ¯\_(ツ)_/¯