•  

  Siemaka mordki szybkie pytanie.
  Wybieram się do Belgii w celach zarobkowych i chciałbym się dowiedzieć czy może ktoś korzystał z sieci fintess Basic-fit Belgia lub Holandia?Interesuje mnie czy jest możliwość zakup karty i karnetu w sieci siłowni basic-fit za pomocą polskiej karty Visa Me z mbanku. Karta debetowa jest w jest w walucie PLN. #emigracja #belgia #holandia #silownia

  •  

   @adam7712: wątpię. W Holandii możesz w basic fit płacić wyłącznie przez inkaso/polecenie zapłaty (?) , czyli sami odciągają co miesiąc z konta.

   Może w Belgii jest inaczej.

  •  

   Może w Belgii jest inaczej.

   @geuze: tu to masz male szanse ze jakis punkt obsluguje karty visa, prawie caly kraj na maestro jedzie i starym systemie bankowym. Szczescie ze powoli chyba aktualizuja tego dinozaura.

  •  

   @adam7712: Żeby wykupić abonament potrzebujesz belgijski dokument tożsamości. Ale w Basic jest opcja 2 czy 3 euro droższa wykupienia abonamentu na 1 miesiąc bez kontynuacji. Wydaje mi się, że normalnie powinieneś moc zapłacić karta Visa.

  •  

   A gdybym miał karnet od stycznia max do maja i później zrezygnował z usług siłowni oraz zatrzymać konto w euro. Jeśli nie były by duże opłaty za utrzymanie rachunku oraz łatwy dostęp do wpłaty i wpłaty waluty euro w Polsce jak i w Nl czy Be lub ewentualnie konto bankowe też zamknąć po upływie 4-5 miesięcy.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement