Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl dr: - skończył się seks i ona nie widzi problemu

mamy po 30 lat. jesteśmy ze sobą od 5. przez pierwsze 3 lata bardzo często się kochaliśmy. od 2 lat do zbliżeń dochodzi dosłownie raz na 2 miesiące i to zawsze z mojej inicjatywy. gdybym ja nie chciał to nie byłoby go wcale.
poza tą jedną rzeczą jesteśmy szczęśliwi w każdej sferze i wszystko idzie po naszej myśli. właśnie planujemy ślub i co wieczór z chęcią do tego siadamy. jest wierna i nie daje mi powodów do zazdrości.
chciałbym coś z tym zrobić. staram się rozmawiać o moich niespełnionych potrzebach, nalegam na seksterapeutę, ale narzeczona mówi otwarcie o rutynie - kocha mnie, ale #seks już jej nie kręci jak na początku i właściwie mógłby dla niej nie istnieć. ona uważa że wcale nie robimy tego rzadko lecz normalnie jak na dwoje dorosłych poważnych ludzi i nie widzi w tym problemu. ten temat dołuje mnie każdej nocy i czuję że prowadzi do #depresja. mam tego dość ale tak ją kocham że nigdy jej nie zostawię, już wolałbym nie żyć wcale

wiem że bolecnaboku automatycznie nasuwa się na myśl jak zawsze przy takich tematach na stronie z zabawnymi obrazkami - ale załóż, że tak nie jest i pomyśl o innej przyczynie
nie wiem czy proszę o rade bo każdy związek i sytuacja jest inna i nie oczywista.
może po prostu chciałem się wyżalić bo nie mam z kim o tym pogadać
a może się dowiem czy inni też mają podobnie i choć troche poczuje się lepiej.

#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 111
@AnonimoweMirkoWyznania kończyć to i tyle. Skoro nie chce terapii i dla niej tak jest dobrze (albo seksu mogłoby w ogóle nie być) to wyobraź sobie jak będziesz się czuł za 5 lat, trwając w takiej sytuacji.
Skończy się dupą na boku, jak po ślubie to zabierze Ci połowę wszystkiego i jeszcze z Ciebie zrobi drania, a z siebie biedną, zdradzoną i niewinną żonę.
OP: > zastanów się czy tylko ty masz seks raz na 2 miesiące czy ona też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na 100% ona też

Bolca ma na boku dlatego nie ma seksu, a jest z tobą bo nie wie jak to skończyć(kobiety mówią na to że są z nim z litości)

prosiłem żeby nie pisać o bolcu. wiedziałaby jak to skończyć gdyby mnie nie kochała

powiedz jej
Kuurde, dla mnie raz na tydzień to mało i narzekam. A co dopiero raz na 2 miesiące. Jesli faktycznie jesteś pewien braku bolcanaboku to przyciśnij ją i zabierz siłą na terapie. Może ma problemy hormonalne, moja miała jakieś drobne dolegliwości tam na dole, po wyleczeniu wróciła jej chęć na segzy.
Ważne to rozmawiać i wzajemnie interesować się swoimi potrzebami. Zakładam że jej wszystkie potrzeby są przez ciebie spełniane. Jeśli ona nie ma
@AnonimoweMirkoWyznania: Brak seksu prowadzi do zdrady i/lub rozstania. To, że nie robicie tego, tak często jak na początku, to normalne, to że uprawiacie seks raz na dwa miesiące w żadnym wypadku nie jest normalne. Ona musi zrozumieć, że jak nad tym nie popracuje, to wasz związek się rozpadnie. A ty musisz zrozumieć, że jak ona nie będzie chętna się starać, to lepiej ci będzie bez niej.
@urzad_kontroli_skarbowej: no super, szantaż to ekstra pomysł. Albo się ze mną kochaj, albo Cię zdradzę! Na pewno ją to nakręci... I wcale nie musi mieć bolca na boku, po prostu sama nie wie czego chce, wie że taki 'zwykły' seks już jej nie kręci i o tym mówi. Spróbuj ją zaskoczyć i nie uraź się jak za pierwszym razem niespodzianka nie zadziała. Może traficie na coś co ją kręci, a sama