Wpis z mikrobloga

Ale jajca. 2 lata temu spotkałem starego znajomego. Przyjechał wtedy na wczasy do Polski poodwiedzać znajomych, bo na stałe mieszkał w Niemczech. Był mechanikiem samochodowym, otworzył tam warsztat i całkiem ładnie zarabiał. Zaczął temat że chętnie by w coś zainwestował, tylko nie wie w co. Ja oczywiście wyskoczyłem mu z BTC, wtedy był za kilkaset $. Zaskoczył mnie, bo wyjątkowo zaciekawiło go to, nie tak jak większość ludzi do tej pory. Sporo mnie wypytał, wytłumaczyłem mu jak działa, pokazałem wszystko i ma ogromny potencjał. No i się zajarał, powidział że jak wróci do siebie to wejdzie w niego.

Jakoś ponad roku temu jak BTC rósł to sobie o tym przypomniałem. Wyjątkowo odpaliłem facebooka i zapytałem go ile kupił i czy jest zadowolony ;) Zero reakcji, brak odpowiedzi, żadnego kontaktu...
Właśnie się dowiedziałem że spowodował jakiś wypadek pod wpływem alkoholu dostał wyrok 4 lata i siedzi, dlatego nie odpisywał. Ciekawe ile zakupił i czy w ogóle wie jak cena rosła. Jak wyjdzie to może mieć miłą niespodziankę...

#bitcoin #kryptowaluty
  • 26
@pawlo74: Konto mam, ale nie używam. Całkowicie poblokowane, nawet wyszukiwanie konta.
Ogólnie to ja tam na fb przez całe życie wrzuciłem kiedyś tylko kilka fotek dzieciaków. Moja żonka bardziej używa, ale nie jest maniaczka jak wszyscy.

zwionzek


@knowie: Wracaj na patoostreamy
@cyberpunkbtc: Czyli jednak źle mu doradziłeś, bo przez Ciebie poszedł do niemieckiej ciupy a akurat jak wyjdzie za kolejne 2 lata to w #!$%@? straci a w najlepszym wypadku wyciągnie tyle ile włożył.