Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy Mirki i Mirabelki.
Co byście odpisali? O ile to zrobili.
Zależy mi na pewnej różowej od pół roku, ale wykazała się typową #logikarozowychpaskow. Wpadłem w #friendzone od pół roku. Spotkaliśmy się 3 dni przed sylwestrem i opowiedziała mi, że tu na wypoku umówiła się z jakimś mirkiem na piwo w Sylwka (Mnie niestety nie mogło być, bo byłem w innym mieście). Wybijałem jej to z głowy argumentując, że kto to widział z obcym pierwsze spotkanie. Cały sylwester możesz sobie #!$%@?ć. To postanowiła, że zostanie w domu. Tak też pisała później. Jednak było inaczej... Zerowy kontakt od Sylwestra rana aż do dziś.
Ja #!$%@?, że mnie oszukała, że poszła do kogoś na chatę. Różnie mogło się to skończyć.
Co byście postąpili w takiej sytuacji?( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dzięki z góry za każdą opinie! Macie u mnie mooorze plusów.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Drodzy Mirki i Mirabelki.
Co byści...
źródło: comment_K8grPu0bFux8UBD8qD6gvCkAYL7w3u3Y.jpg
  • 50
@AnonimoweMirkoWyznania: Odpiszę, bo może nie bait.

1. Dziewczyna nie ma żadnych zobowiązań wobec ciebie i może się bawić gdzie chce i z kim chce.
A ty do pretensji prawa nie masz.
Nie jesteś też przyzwoitką aby jej z głowy wybijać aby się z kimś nie spotykała.

2. Jesteś w tak głębokim friendzonie, że powieneś zakończyć tą relację dla dobra swojego i jej.
Bo to nie jest zdrowa relacja. A alternatywnych wyjść
OP: Dzięki wielkie wszystkim komentującym. Decyzja już podjęta. Pijcie ze mną kompont.
@salomon994 @KrolOkon Tak jestem emocjonalnym tamponem, ale czas to zakończyć
@Perkele93 Niestety to nie jest to zarzutka.
@MajaGraja Dzięki za radę.
@Yakuza123 Dzięki Miras. Obym dał radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@peoplearestrange A niech trafi na ten post. Nawet lepiej dla mnie. Piękne zwieńczenie znajomości.
@Variv Tego też nie rozumiem. Jak to, żeby tamten facet
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - OP: Dzięki wielkie wszystkim komentującym. Decyzja już podję...
źródło: comment_MGrFQrZ8CIr2TD56rVx5xGbHNTCoo6Iu.jpg