Wpis z mikrobloga

Mirki, z ciekawości zacząłem sobie dzisiaj przeglądać różne serwisy oferujące swoje #iptv (jestem zupełnie zielony w tych tematach) i wziąłem sobie na spróbowanie #franqie w pakiecie Entry - w sumei wszystko fajnie śmiga i tu pojawia się moje pytanie - czy serwis #plusxtv oferuje podobną jakość czy tam jest raczej gorzej? Z czego wynika różnica w cenie?
  • 9
Jakość na #plusxtv świetna, ścinek nie ma. Jedyny problem jaki zauważyłem to ze nie działa sporo kanałów. Nie wiem czy maja jakaś chwilowa awarie czy to tylko u mnie tak.
@p4weu, @Jarel: Generalnie plusx działa dobrze aczkolwiek nie perfekcyjnie. Nieraz się zdarzy, że coś zatnie. Na pytanie czym się różnią listy PlusXa od np. Entry. Entry na wielu kanałach ma wyższy bitrate przez co oferuje lepszą jakość obrazu. W PlusX widać kompresję na np. napisach w reklamach oraz dynamicznych akcjach. Ale za to obraz jest moim zdaniem płynniejszy niż w Entry (ten wydaje mi się, że "klatkuje"). Ja generalnie 5
@Jarel: Mam ten #plusxtv od 2 tygodni. Jak działa to działa, jak zacznie ciąć to nie da się nic obejrzeć. Sylwester z Polsatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak i TVNem czy TVP2 udany nie był :D Cieło jak skur.. to samo na co dzień z HGTV, TLC, Discovery. Nie wiem w czym jest problem, miałem od franqie na dzień i nie było żadnej ściny. Łączę 150Mb, przy
@piciuok: Uwierz mi - WiFi. Ja mam router 2m w linii prostej od Mi Boxa, też niby full zasięg. Kupiłem adapter LAN, od tego czasu wszystko działa jak trzeba. Niestety Mi Box z WiFi ma straszne problemy.
@Grzesiek10: Nie ścina. Oczywiscie czasem tam sie cos przywiesi. Natomiast przytrafilo mi sie to z 3 razy w ostatnim miesiącu, a gdy zrestartowałem router oraz boxa wszystko wraca do normy. Jestem zadowolony i polecam franka.