Wpis z mikrobloga

W odniesieniu do Tego wpisu:

Powoli plotłem swoją sieć wkręcania mojej różowej, aczkolwiek jakoś tydzień przed świętami wszystko spaliło na panewce. Stało się tak ponieważ, jak to ona stwierdziła,zaczęła odbierać niepokojące sygnały, które mogłyby oznaczać, że chcę się jej oświadczyć, a wie - iż jestem zbyt sprytny żeby je zostawić. I że dopiero jak przestanie jakiekolwiek odbierać, to zacznie się martwić. No i zakończyłem akcję, miałem sie przyznać do porażki.

Ale...

Wigilię spędzaliśmy oddzielnie, każdy u siebie, a następnie byliśmy u niej, gdzie na drugie święto zjeżdżała się jej rodzina oraz moi rodzice. No i przy obiedzie, zapytała się mnie z przerażeniem, czy nie chcę jej się oswiadczyc tego dnia. Okazało się, że w wigilię przyszły teściu robił sobie jaja, że mam taki zamiar. Widać to, kazało jej uwierzyć. Zaraz go zawołałem przy stole, i mrugając, opieprzyłem jak mógł to zdradzić. Moich rodziców jeszcze nie było. Ona starała mi się to wybić ze łba, uświadamiając mnie, jaka to wiocha robić to przy rodzinie i na święta, a ja miałem używanie przez resztę dnia, bo wtedy całe zasiane ziarno wykiełkowało XD
Bała się wstawać w mojej obecności, gdzie ja cały czas próbowałem ją do tego doprowadzić, wręcz mnie prosiła żebym nie robil tego w tym dniu. Ogółem za całą akcję dostałem lekki #!$%@?, ale co się z ojcem i teściem naśmiałem - to moje xD

#rozowepaski #oswiadczyny
  • 33
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (299)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Scart @czlenson95 @vexevir @Dutch @kijanka23 @ArekW @Sugarovski @brejak @DKK1306 @Kaczka-dziwaczka @MichuFlet @exe20 @crouchu @Detektowizjer @cagedindreams @comer123 @takafaza @Maras215 @MentalCat @Pfnet @soko007 @swiatelko @1989 @dzikognisty @Kangaro @tomash-pl @algus @Pawel_Pe @
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Geldon: Ja to zawsze rozumiałem, że najpierw są zaręczyny na osobności z różową, a później jak się zgodzi to oświadczyny przed teściami i oświadcza się zaręczyny ;)
Ale może źle to rozumiem :P