Gorące dyskusje ostatnie 12h

Co wam przeszkadzały upały? Było tak wspaniałe... w kości ciepło i noce na krótki rękaw ( ͡° ʖ̯ ͡°)

odpowiedzi (100)

Darmowe diety: 1500, 2000, 2500, 3000, 3500kcal !!!
    Odnośnie TEGO wpisu wreszcie mogę powiedzieć, że skończyłem (ʘ‿ʘ). Przedstawiam wam moje propozycje diet, które są tanie, szybkie w przygotowaniu, zdrowe i można je w sumie wszędzie zabrać (poza pizza xD).
    W miarę możliwości będę się starał udoskonalać ten arkusz, aby jak najwięcej ludzi z tego skorzystało. Starałem się tak to ułożyć, aby każdy coś dla siebie wybrał.
    Jeśli doceniasz moją pracę to zostaw plusa/łapkę, komentarz tutaj, wiadomość na pw, a jak jesteś fajną dziewczyną to możesz zadzwonić ( ͡º ͜ʖ͡º). Możesz też wpłacić mi hajsy: PL 03 1560 1195 2725 4142 5000 0001
    Arkusz z dietami: link

Jeśli masz pytania kieruj je: pod tym wpisem (chociaż może być dużo komentarzy), komentarzach pod yt, pw

#mikrokoksy #silownia #dieta #studbaza #pracbaza #chonotu #kochampompe - w tym tagu będę wrzucał jedynie merytoryczne wpisy/filmiki. Jak również wszystkie merytoryczne rzeczy będę wrzucał na kanał: Kocham Pompe
    pokaż całość

odpowiedzi (98)

• odpowiedzi (21)

Advertisement