Wpis z mikrobloga

@szaman136 szłam tylko po to, bo mieszkam na zadupiu gdzie sklep mam 15 min drogi samochodem. Plus zawsze lepiej w CV'e lepiej wygląda prawko .
Z obserwacji moich koleżanek i samej siebie widzę, że mało która z nich dobrze jeździ. Dopiero muszę się prawdę mówiąc nauczyć jeździć, ale wątpię, że poprawię swój "skill" w jeździe.
@Alicemooooore im więcej jeździsz tym lepiej jeździsz, ja po zrobieniu prawka nie jeździłem prawie wcale przez kilka lat i jeździłem mega #!$%@? ale odkąd mam samochód i jeżdżę często to się znacząco poprawiłem w tej kwestii
@szaman136 tak, do tego jak ten egzamin zdać. Moja przygoda zacznie się teraz, może nie powinnam się tak chwalić, ale już zaliczyłam pierwszy poślizg, z którego wyszłam i czuję się z tego dziwnie dumna.
@Alicemooooore no i w ten sposób się człowiek uczy. Na błędach. Ja że swojej stłuczki pierwszej (i jak narazie ostatniej też sporo wyniosłem) a i koniecznie kup sobie kamerkę, jak zrobisz coś źle to będziesz mogła sobie w domu analizować
@Alicemooooore no ja przez półtora roku użytkownika miałem dowód tylko przeciw sobie, bo typowi w dupę #!$%@?łem
Ale warto kupić, tak jak mówisz, wyrazie co jest dowód, no i można różne ciekawe akcje nagrać