Wpis z mikrobloga

Poloneza czas zacząć! ( )

#sarmatawalczyzrakiem #rak #nowotwory #zdrowie

Siedzę właśnie na korytarzu szpitala CO-I na Wawelskiej i czekam na przyjęcie. Zaczynamy jazdę z raczyskiem. Jeszcze nie wiem czy już dziś będzie chemia, ale 3 dni na pewno tu spędzę (w porywach do 5). Raczku, smacznego... Zadław się (òóˇ)

Wydaje mi się że zaniżam tu średnią wieku. Chyba będę kiepsko tu pasował, cały dzień pykając czołgi albo waląc hadukeny na komórce (btw. jak ktoś gra też w mobilne #wot #wotblitz to możemy się spotkać - mam ten sam nick).

Z innych newsów. Miałem badanie audiometryczne (jako punkt wyjścia na wypadek utraty słuchu jako skutek uboczny). Normą jest słyszenie wszystkich częstotliwości do 20db. Większość ludzi słyszy w zakresie 10-15db. Ja obawiałem się czy granie na weselach nie rozwaliło mi słuchu... Otóż nie... Niskie częstotliwości słyszę na poziomie 5db, a wysokie nawet 0db (czyli granicy słyszalności). Lekarz nawet niestandardowo powtarzała badanie puszczając mi szumy do drugiego ucha żeby upewnić się, że to nie przypadek, albo nie "podsłuchałem" drugim uchem (lub kością). Okazuje się że mam jakąś super moc, a dla żony mam w końcu argument, że naprawdę mogę słyszeć piszczenie routera z salonu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od wczoraj także jestem także oficjalnie cyborgiem. Mój pierwszy implant pozwoli mi na podawanie chemicznych buffów prosto do systemu. Tzn. założyli mi port do chemii. Ale jakoś nie mogę pozbyć się skojarzenia z grą Syndicate z 1993 i implantami do wstrzykiwania sterydów.

Z kwestii technicznych - może mi ktoś powiedzieć jak zrobić mirkolistę do wołania do której będziecie mogli się zapisywać/wypisywać, bo jakoś nie mogę tego ogarnąć i wołam cały czas po plusujących poprzednie wpisy.
sarmatawkapciach - Poloneza czas zacząć! (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#sarmatawalczyzrakiem #rak #nowo...

źródło: comment_9eRfDDrPP7Htwws7BxwRek2ytiV0dbsW.jpg

Pobierz
  • 133
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (1213)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @gregRzn @alelis92 @ldldld3 @wfyokyga @Zapson93 @szasznik @BoaKusiciel @Ex3 @lenovo99 @SceptycznyKartofelek @phoe @Hansek @Susan_Sto_Helit @kameleon321 @kebab-case @porbono @Pani_Asia @Kekite @spere @dolores007 @Paparapapapa @jaceks653 @Myszoskocznia @wykopowypixel @Quarel @SunnO @Plecha @dftm @