•  

  No i nareszcie po wszystkich świętach i sylwestrach, także jest chwila na pochwalenie się moją paczką i podziękowanie za nią @manedhel !
  Mirku naprawdę mocno mnie zaskoczyłeś(ʘ‿ʘ)! Pierwszy raz brałem udział w tej zabawie i muszę przyznać, że podchodziłem do niej dość sceptycznie. Sam w swojej paczce nawet nic słodkiego nie zamieściłem, przepraszam @sprawca (chociaż mam nadzieje, że wino Ci to jakoś wynagrodziło:)).
  Wracając do mojej paczki, dostałem parę dobrych (naprawdę dobrych!) czekolad, nawet nie widziałem, że jest czekolada o smaku piernika, która naprawdę dobrze smakuje :) Po za słodkościami otrzymałem parę militarnych rzeczy - malutki szwajcarski czołg (chyba zacznę nawet kolekcjonować takie coś, bo już dwa mam ¯\_(ツ)_/¯). Nabój jako otwieracz do piwka, który będzie ciągle używany, no i oryginalny szwajcarski scyzoryk!! Czuję się prawie jak MacGyver ᕦ(òóˇ)ᕤ. Ostatnią, chyba najlepszą rzeczą a i zarazem wiadomością to zachęcenie przyjazdu do Szwajcarii i możliwość poznania mojego mirkowego mikołaja osobiście! W tym roku raczej nie uda mi się tego zrealizować ale myślę, że w następnym zacznę poważniej o tym myśleć (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞. Jeszcze raz wielkie dzięki!
  Do zdjęcia niestety jedna czekolada już nie dotrwała ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #wykopaka

  źródło: IMAG2877.jpg