Wpis z mikrobloga

@fotograf_warszawiak: w tym roku jeszcze będzie coś przed sezonem ale pewnie bez szału... Zazwyczaj sklepy robią mega promki przed nowym rokiem. Głównie dlatego, że płacą podatek w zależności od ilości towaru na stanie. Więc chcą spieniężyć ile mogą przed tym okresem.
@lukasz67: wiem tyle:
Shima szału nie robi, ale niektórym bardzo pasują (przez budowę dłoni np.)
Do alpiny nigdy przekonania nie miałem i to nie tylko ja.
o RST często słyszę, że bardzo długo wytrzymują i mam znajomych którzy je używają, są zadowoleni.
Dodaj sobie do listy rękawice Held Evo Thrux, moim zdaniem kosa rękawice, materiałowo / jakościowo. Poszukaj, może w fajnej cenie uda Ci się je wyrwać
@PanSprzedawca: Fantastycznie, to Ciebie szukam od kilku miesięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Różowa 160cm, jako kierowca jeździłam tylko na kursie, prawko zdane w listopadzie. Yamaha XJ 600 za duża (nogami nie sięgam za bardzo). Ze względu na brak doświadczenia wolę sięgać jednak, a przynajmniej na początku. Czy turystyka jakiegoś znajdę, czy tylko choppery będą z niskim siodłem?
@Katydid: a odnośnie motocykla, zawsze można trochę obniżyć moto na półkach i amortyzatorze tylnym, ale nie wiem czy będzie to dla Ciebie wystarczające :pepeHands:
musisz szukać kogoś kto miał podobny problem, ja takiego nigdy nie miałem (,)
@#!$%@?: Ja na Twoim miejscu szukałbym kurtki i spodni z wentylacją która będzie na zamkach (nie na stałe jak w przypadku mesh-owej kurtki czy spodni) i obowiązkowo wypinaną membraną. Na podpinkę nie zwracaj uwagi bo i tak będziesz coś swojego pod kurtkę zakładał w razie czego. Jaki budżet planujesz przeznaczyć i dlaczego tak mało?
@#!$%@?: Miałam biały kask i jasnoszarą kurtkę, a teraz mam czarny zestaw. Ogromna różnica w znoszeniu upałów jak się stoi na czerwonym świetle, w jasnym jest dużo znośniej. Protektory są ważne dla bezpieczeństwa ale też w tych kolanowych jest dużo cieplej (bez nich kolana są strasznie owiane przez wiatr, szczególnie po deszczu), więc nawet jakbyś z jakiegoś powodu chciał spodnie bez protektorów to warto mieć opcję włożenia ich. To komentarze uniwersalne dla